Pracownia Emg Sebastian Szklener - Indeks Firm iPartner24

Pracownia Emg Sebastian Szklener

Dane adresowe:

Kompozytorów Polskich 8,
20-848 Lublin
lubelskie

Dane kontaktowe:

sebastianszklener@gmail.com
669 137 000

Dane firmy:

Pracownia Emg Sebastian Szklener
NIP: 8652467432
REGON: 180551157

Ocena użytkowników: brak

Kompozytorów Polskich 8, Lublin, Polska

Opis firmy Pracownia Emg Sebastian Szklener

Pracownia Emg to poradnia chirurgii neurologicznej w Lublinie. Jesteśmy ekspertem w leczeniu najbardziej skomplikowanych chorób układu nerwowego. Jesteśmy w stanie zaoferować leczenie pacjentom z Lublina i wszystkich okolicznych miejscowości. Zapewniamy opiekę neurologiczną, na którą składa się diagnostyka oraz leczenie różnych schorzeń neurologicznych. Zajmujemy się leczeniem szerokiej gamy schorzeń neurologicznych, takich jak bóle głowy, zawroty głowy, szumy uszne, zaburzenia równowagi, napady drgawkowe, udar mózgu, choroba Parkinsona, stwardnienie rozsiane, rozszczep kręgosłupa, neuropatia, demencja, choroby nerwowo-mięśniowe i różne inne schorzenia. Zapewniamy również ogólną opiekę neurologiczną, która obejmuje diagnostykę i leczenie zaburzeń układu nerwowego. Oferujemy naszym pacjentom najlepsze leczenie. Jesteśmy w stanie zaoferować pełen zakres zabiegów i procedur. Stosujemy najnowsze techniki i technologie, aby zapewnić naszym pacjentom jak najskuteczniejszą opiekę.

Oferta firmy

Nasza pracownia EMG to ośrodek elektromiografii w Lublinie, który oferuje szeroki zakres badań i testów neurologicznych. Głównym celem działalności ośrodka jest świadczenie kompleksowych usług neurodiagnostycznych na wysokim poziomie. Oferujemy również telefoniczne porady dotyczące leczenia różnych schorzeń neurologicznych, w tym:
- migren,
- stresu i lęku,
- depresji,
- bezsenności,
- bólu,
- choroby Parkinsona,
- stwardnienia rozsianego,
- choroby Alzheimera,
- udaru mózgu,
i wielu innych. Nasi neurolodzy są specjalistami, którzy leczą pacjentów w swoich klinikach oraz za pośrednictwem telemedycyny.

Firmy pokrewne w bazie

/ neurolog online /


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Ortomedico jest firmą działającą w branży wyrobów medycznych, specjalizującą się w dostarczaniu produktów chłonnych, produktów stomijnych i urologicznych oraz produktów dla diabetyków.
Jeśli łysiejesz i chciałbyś poprawić swój wizerunek, to najlepszym rozwiązaniem jest przeszczep włosów.