Indeks Firm iPartner24

Ogrodnictwo

Ekowap sp z o.o.

Nasza firma mieści się w województwie Małopolskim w powiecie Miechowskim. Od kilkunastu lat zajmujemy się produkcją i sprzedażą nawozów. Posiadamy nawozy do różnych typów gleb. Spośród konkurencji wyróżnia nas jakość, cena i zróżn(...)

Prosperplast Sp. z o.o.

Firma Prosperplast to nie tylko dostawca, to przede wszystkim przyjaciel klienta. Zajmujemy się produkcją plastikowych wyrobów dla całej rodziny. Oprócz doniczek pozwalającej każdemu ogrodnikowi i ogrodniczce pięknie eksponować swoje roślin(...)

Gospodarstwo Ogrodnicze Hyżowie

Szkółka róż Hyżowie to gwarancja nabycia zdrowych krzewów róż ogrodowych oraz róż ciętych znakomitych odmian. Oferujemy róże w bardzo przystępnych cenach, a proponowane przez nas kwiaty są naprawdę piękne oraz estetyczne. Wyhodowane (...)

Garden-Pasje.pl

Garden Pasje to firma z dużym doświadczeniem w branży ogrodowej. Od lat zajmuje się tworzeniem realizacji ogrodów oraz ich pielęgnacją. W zakres działań firmy wchodzą czynności aranżacyjne (kształtowanie terenu, tworzenie systemów nawad(...)

Daniel Spyra F.H.U. Goodlink.pl

Oferta sklepu growbox.pl jest szeroka i różnorodna. Znajdą tu Państwo m.in. profesjonalne urządzenia wspomagające napowietrzanie i nawadnianie, rozdzielacze powietrza, a także pompy tłokowe. Nie brakuje także oświetlenia LED do uprawy rośl(...)

Markflor

Szkółka Drzew i Krzewów Marek Gurgul z siedzibą w Krakowie to sprawnie działająca, nowoczesna firma z tradycjami, które liczą sobie już ponad 50 lat. Szkółka prowadzi eksport materiału roślinnego do Holandii, Belgii, Włoch, Rosji, Ukrai(...)

ACTIV Sp. z o.o.

Activ to znany wśród miłośników ogrodnicta sklep ogrodniczy specjalizujący się w sprzedaży produktów skierowanych dla sadowników. Firma zapewnia szeroki wybór nawozów dolistnych oraz doglebowych. W jej asortymencie znajdują się skuteczn(...)

Ogrody Kołakowscy - Centrum Ogrodnicze

Nasze centrum ogrodnicze niedaleko Łodzi to miejsce, w którym znajdziesz wyjątkowe rośliny do swojego ogrodu. W naszym centrum ogrodniczym znajdą Państwo ponad 300 gatunków drzew i krzewów ozdobnych w różnych wielkościach i formach. Aby po(...)