Indeks Firm iPartner24

Tłumaczenia

Kancelaria Tłumacza Przysięgłego Witold Wójcik

Zakres świadczonych czynności jest szeroki. Zajmujemy się m.in. tłumaczeniami pisemnymi i ustnymi. Oferowane przez nas tłumaczenia pisemne dzielą się na tłumaczenia pisemne poświadczone i tłumaczenia pisemne zwykle. W przypadku kontaktowani(...)

Soundtech Tłumaczenia symultaniczne

Oferta naszej firmy to między innymi tłumaczenia symultaniczne organizowane z użyciem naszego dobrego jakościowo sprzętu. Zajmują się nimi nasi współpracownicy, którzy specjalizują się w tego typu tłumaczeniach. Możemy zająć się orga(...)

Melmar Redacto Marek Kutrowski

Oferujemy usługi w zakresie tłumaczeń i korekty tekstów. Nasze usługi obejmują tłumaczenie tekstów pisemnych na język angielski i z języka angielskiego na polski, tłumaczymy teksty ogólne, specjalistyczne, w tym naukowe i techniczne, a ta(...)

Prolexico - usługi tłumaczeniowe, rozwiązania dla biznesu - Jakub Suchocki

Biuro tłumaczeń Prolexico zostało założone w 2012 roku. Specjalizujemy się w tłumaczeniach tekstów technicznych, medycznych i prawnych. Naszą ofertę wyróżnia kompleksowe podejście do każdego projektu, analiza plików pod kątem powtórz(...)

URYGA MAŁGORZATA "MERIDIUM"

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszych usług, którymi są profesjonalne tłumaczenia pisemne z oraz na takie języki jak: angielski, niemiecki, francuski, rosyjski, ukraiński, białoruski, litewski, łotewski, chorwacki, słowacki, czeski, se(...)

Berligo

Jeśli szukasz profesjonalnego biura tłumaczeń on-line, sprawdź Berligo.com. Doświadczeni tłumacze wykonają dla Ciebie tłumaczenia zwykłe i przysięgłe w języku angielskim, niemieckim i rosyjskim. Łatwy w obsłudze system pozwoli Ci wgrać(...)

Tłumaczalnia

Tłumacz przysięgły języka rosyjskiego i ukraińskiego Wanda Konior oferuje tłumaczenia z języka ukraińskiego i rosyjskiego na polski. Gwarantuje szybką wycenę. Dokumenty tłumaczone są błyskawicznie i odsyłane pod wskazany adres kurierem (...)

Best Text - Biuro Tłumaczeń Specjalistycznych

Tłumaczenia specjalistyczne są pryncypialną dziedziną działalności biura tłumaczeń Best Text. Wśród nich na czoło wybijają się tłumaczenia medyczne, do których zatrudniani są lekarze różnych specjalizacji, np. psychiatrzy, diabetolo(...)