Indeks Firm iPartner24

Nauka jazdy

DARO DARIUSZ RENK

Naszymi atutami jest skuteczność, wytrwałość, cierpliwość i zapał. Dzięki naszej szkole nauki jazdy zdobędziesz swoje wymarzone prawo jazdy do kierowania samochodami lub motocyklami. Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kursów i szkole(...)

Szkoła Jazdy Kursant s.c.

Wrocławska Szkoła Jazdy KURSANT istnieje od 2000 roku i została założona przez Andrzeja Świsulskiego. Jesteśmy ośrodkiem o ugruntowanej pozycji na rynku – posiadamy akredytację Kuratorium Oświaty oraz liczne certyfikaty potwierdzające wy(...)

Ośrodek Szkolenia Zawodowego

Nasz Ośrodek Szkolenia Zawodowego w Łomży oferuje szeroki wybór kursów i studiów policealnych. Szkolimy dorosłych już od ponad 25 lat. Dzięki zdobytemu doświadczeniu możemy zapewnić słuchaczy naszego Ośrodka o najwyższej jakości kszta(...)

Auto Szkoła Pałgan Monika Pałgan

Kurs prawa jazdy w OSK Pałgan to najlepszy wybór w województwie. Wyszkoliliśmy w trakcie naszej działalności tysiące kierowców. Pracują dla nas instruktorzy, których wiedza i doświadczenie z powodzeniem jest wykorzystywana przez naszych k(...)

Nauka i Technika Jazdy Rawo

Zachodniopomorskie, a konkretnie Szczecin, jest to miejsce gdzie mieści się centrala Nauka i technika jazdy Rawo, która to kształci w kierunku na prawo jazdy kategorii B. Nasza komórka dydaktyczna stosuje jasne techniki nauczania oraz skupia si(...)