Indeks Firm iPartner24

Materiały budowlane

MAREK SIKORA "CERAMIC"

Nieprzerwane funkcjonowanie od 1991 roku, to jedna z głównych cech charakterystycznych firmy Ceramic, która zajmuje się dystrybucja wysokiej jakości materiałów ognioodpornych. Przedsiębiorstwo posiada profesjonalny dział obsługi klienta, kt(...)

Farby KABE Polska Sp. z o.o.

W ofercie polsko-szwajcarskiego producenta chemii i materiałów budowlanych Farby Kabe dostępne są wysokiej jakości tynki, farby do wnętrz i elewacyjne, preparaty do gruntowania, materiały ocieplania ścian i wiele innych produktów. Materiały(...)

Retro Holding Sp. Z.O.O

Spółka Retro Holding specjalizuje się w profesjonalnej produkcji oraz sprzedaży najwyższej jakości, wyselekcjonowanych z wzorowych źródeł, ceglanych płytek dekoracyjnych wnętrza. W swojej ofercie posiadamy różnego rodzaju wzory płytek z(...)

Rubo-Konstrukcje Sp. z o.o.

Rusztowania modułowe idealnie się sprawdzają w różnego rodzaju obiektach przemysłowych. Z taką propozycją wychodzi firma Rubo-Konstrukcje oferująca najlepsze systemy rusztowań będące gwarancja wysokiej jakości wykonania. Konsekwentne sta(...)

Standom Sp. z o.o.

Produkty firmy Standom to połączenie najwyższej jakości i konkurencyjnych cen. Zajmujemy się od 25 lat sprzedażą drzwi harmonijkowych, które są doskonałym rozwiązaniem do małych pomieszczeń, a także tapicerki drzwiowej. Oferujemy rozwi(...)

Certus Technologie Budowlane Sp. z o.o.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty firmy Certus. Jesteśmy producentem materiałów nawierzchniowych. W naszym asortymencie znajdziesz kostkę brukową, płyty tarasowe, produkty infrastrukturalne oraz prefabrykaty betonowe. Jesteśmy jed(...)

Materiały Budowlane AW Wesołek Sp. z o.o. Sp. K

Firma Wesołek obecna jest na rynku już ponad 30 lat i dla klientów z całej Wielkopolski przygotowuje doskonałą ofertę materiałów budowlanych. Jeśli ktoś oczekuje bezpośredniej dostawy na plac budowy doskonałych materiałów zachęcamy do(...)

Dyskret Folie Sp. z o.o.

Dyskret to firma zajmująca się dystrybucją oraz montażem wszelkiego rodzaju folii samochodowych oraz okiennych. Bogata oferta to jedna z charakterystycznych cech firmy, która posiada szeroki wachlarz, najwyższej jakości, atestowanych folii, pr(...)