Indeks Firm iPartner24

Salony kosmetyczne

Cosnet Sp. z o.o.

Hurtownia kosmetyczna Cosnet jest jednym z największych dystrybutorów mebli i urządzeń kosmetycznych w Polsce. W ofercie sklepu jest ponad 5000 produktów renomowanych, europejskich marek. Cosnet jest wyłącznym dystrybutorem niemieckiej marki(...)

Bona Dea Centrum Dermatologii Estetycznej

Specjalizujemy się w naszej kliniki medycyny estetycznej jesteśmy w stanie zapewnić realizowanie poszczególnych usług medycznych, które są wykonywane zarówno profesjonalnie oraz kompleksowo w ramach naszych nowoczesnych oraz komfortowo przygo(...)

Studio Urody Elle Elżbieta Pisko

Kosmetyczka w Gliwicach? Tylko w studio urody ELLE. Obsługujemy klientki z całej aglomeracji Śląskiej. Nasze ceny są iście konkurencyjne, przez co mogą Panie zaoszczędzić sporą ilość gotówki. Nasze zabiegi to peelingi, masaże, zabiegi p(...)

Justyna Małek Amazing Studio

Amazing Studio oferuje profesjonalny i unikalny manicure paznokci, a także przedłużanie rzęs. Mamy ogromne doświadczenie i szeroką wiedzę, którą cały czas pogłębiamy o nowe metody i techniki, dlatego nasze zabiegi są tak efektowne. Zapew(...)

dermedicus.eu

Wybitni specjaliści, realna pomoc, skuteczne działania. Zespół lekarzy dermatologów z kliniki DERMedicus jest do Państwa dyspozycji. Zakres naszych kompetencji obejmują zabiegi z zakresu dermatologii klinicznej oraz dermatologii estetycznej. W(...)

New Look Consulting Agnieszka Feifer

Odnajdź swoją wewnętrzną siłę, poczuj się pewnie, kobieco i pięknie dzięki zabiegom wykonywanym w salonie kosmetycznym Newlook’s w Warszawie. Zadbamy o odpowiednie napięcie Twojej skóry, jej gładkość i odżywienie. Uporamy się z nie(...)

Clinica Cosmetologica Sp. z o.o.

Cieszący się renomą salon kosmetyczny Clinica Cosmetologica proponuje szereg profesjonalnych zabiegów pielęgnacyjnych i kosmetycznych. Serdecznie zapraszamy na bezpłatne konsultacje. W naszym salonie umiejętnie łączymy nowinki technologiczne(...)

vectusgdynia.pl

W Vectus Gdynia zapewniamy zabiegi trwałego usuwania owłosienia z wykorzystaniem nowoczesnych laserów. Pochodzące od renomowanych producentów urządzenia laserowe pozwalają na wykonanie depilacji w sposób zarówno szybki jak też bezpieczny. J(...)