Indeks Firm iPartner24

Odszkodowania

Debitum Doradztwo Ubezpieczeniowe Sitek Tomasz

Jako DEBITUM ze swoją ofertą wychodzimy do klientów indywidualnych i biznesowych, którzy według nich otrzymali zaniżone kwoty ubezpieczenia. Jeśli w ciągu trzech ostatnich lat znalazłeś się w podobnej sytuacji, nie mamy wątpliwości, że (...)

Prawo Pasażera

Czy wiesz, że możesz ubiegać się o odszkodowanie za odwołany lot, jeśli wynikało ono z przyczyn zależnych od linii lotniczych? Jego wysokość może wynosić od 250 do nawet 600 euro. Wszystko zależy od odległości do lotniska docelowego. W(...)

JW Group Centrum Odszkodowań

Dopłaty do odszkodowań OC czy odzyskiwanie zaniżonego odszkodowania? Takie rzeczy tylko w JW GROUP Centrum Odszkodowań! Zlecając nam prowadzenie sprawy odszkodowawczej będziesz mieć gwarancję rzetelnej i błyskawicznej pomocy w takich przypad(...)

Sochański

Sochański to kancelaria adwokacka z Kielc. Do głównych zadań kancelarii prawnej należy skuteczne dochodzenie odszkodowań, a także egzekucja kwoty od ubezpieczyciela. Kancelaria obsługuje odszkodowania powypadkowe, zadośćuczynienia za błąd(...)

Odszkodowania Powypadkowe RES COGITANS

Kancelaria odszkodowawcza wyspecjalizowana w powiększaniu kwot zadośćuczynienia. Główne obszary działania firmy odszkodowawcze to szkody majątkowe, rzeczowe, wypadki komunikacyjne (drogowe), błędy medyczne, odszkodowania po śmierci bliskiej(...)