Indeks Firm iPartner24

Siłownia i fitness

FIT ACADEMY LESŁAW BLACHA, MICHAŁ MOCZULSKI SPÓŁKA CYWILNA

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony www, na której zapoznasz się z ofertą naszego instytutu rozwoju trenerów personalnych. Naszym podopiecznym zapewniamy profesjonalne wykłady oraz szkolenia z różnych dziedzin związanych ze sportem, oraz (...)

Fitness Club 24

Fitness Club 24 to firma, istniejąca na rynku od 2008 roku. Od lat specjalizujemy się w dystrybucji sprzętu fitness nowego, regenerowanego oraz używanego przeznaczonego do siłowni. Jesteśmy w stanie kompleksowo wyposażyć każdy klub fitness o(...)

FitNOW sp. z o.o.

Zacznij trenować pod okiem profesjonalnych trenerów z dobrymi kwalifikacjami i praktyką, a z pewnością osiągniesz lepsze wyniki. Trener personalny to osoba jaka jest wstanie wydatnie poprawić Twoje osiągnięcia. Poprzez trening osobisty w nas(...)

LovActive Zuzanna Musioł-Chybiorz

W branży fitness działam już od ponad 10 lat. Po drodze zaliczyłam wiele kursów z zakresu treningu personalnego i wyspecjalizowałam się w metodzie Pilates zdobywając doświadczenie w renomowanych miejscach na Śląsku Cieszyńskim. W trakcie (...)

Wypożyczalnia Sprzętu Fitness - FitnessNaWynos.pl

FitnessNaWynos.pl to profesjonalna i doświadczona wypożyczalnia sprzętu fitness, która dostarcza swoim klientom sprzęt wysokiej jakości do treningu w domu. Oferujemy wynajem bieżni, rowerków, orbitreków, wioślarzy i różnego rodzaju akceso(...)