Indeks Firm iPartner24

Remonty

Usługi Remontowo Wykończeniowe Podhale Krzysztof Micherdziński

Firma nasza jest już na rynku usług w Warszawie od kilku lat. W tym czasie nastąpił bardzo szybki rozwój firmy oraz inwestycje w nowoczesne narzędzia. Stawiamy na jakość i dokładność wykonywanych prac remontowo wykończeniowych - do każde(...)

F.U. PRESTIGE Karol Kowal

Firma PRESTIGE to miejsce, w którym możesz zrealizować swoje marzenie o remoncie. Już nie musi kojarzyć on się z walką o jakość wykonanych usług, z brakiem terminowości oraz słabą komunikacją z budowlańcami. My łamiemy schematy i dbam(...)

Bud-Lux S.C Łukasz Dymski, Joanna Oberda

Firma Bud-lux działa na terenie Szczecina i okolic, oferując swoim klientom profesjonalne usługi remontowo-budowlane. Firma zajmuje się między innymi elewacjami, malowaniem, kładzeniem płytek, wykańczaniem wnętrz i szpachlowaniem. Dodatkowo (...)

Parkiety Kraków

Układanie drewnianego parkietu to nie lada wyzwanie. Ale firma Parkiety Fudalej radzi sobie z nim świetnie. Od ponad 20 lat zajmujemy się układaniem parkietów i podłóg drewnianych. Prowadzimy również usługi cyklinowania. Korzystając z nasz(...)

5parkiet

5parkiet to firma z siedzibą we Wrocławiu, która oferuje szeroki zakres usług w obrębie parkietów drewnianych. Podstawą działalności wrocławskiej firmy jest lakierowanie oraz cyklinowanie parkietów drewnianych, co przy stosunkowo niskich k(...)

Firma Remontowo Budowlana REMSOL

Szukasz speców od remontów w Krakowie? Możesz nam bez obaw zaufać. Nasza firma remontowo budowlana to gwarant usług remontowych na wysokim poziomie, a równocześnie w konkurencyjnych cenach. Działamy od dwudziestu-kilku lat, proponując remont(...)

Betolix

Betolix to innowacyjny, efektywny, a przy tym bezpieczny środek, który szybko usuwa beton i cement. To znakomitej jakości destruktor, dzięki któremu skutecznie wyczyścić można maszyny budowlane, narzędzia remontowe, rusztowanie, szalunki, gr(...)

EJAS

Jesteśmy firmą świadczącą usługi alpinistyczne w Krakowie i wielu okolicznych miejscowościach. Przenieśliśmy swoją pasję do wspinaczki, do alpinizmu do sfery życia codziennego, jaką jest praca zawodowa. Posiadamy wszelkie wymagane uprawn(...)