Indeks Firm iPartner24

Kamieniarstwo

MK Bruk Elżbieta Kruszecka

Marzysz o idealnie położonej kostce brukowej? Szukasz fachowej, rzetelnej i znającej się na rzeczy firmy, która spełni twoje wymagania? Sprawdź usługi firmy MK BRUK. Firma działa na ryku od 2002 roku oferując brukarstwo tylko na najwyższym(...)

J.P. Pilch Sp. z o.o.

Od 1985 roku nasza firma zajmuje się wykonywaniem wyjątkowych produktów z kamieni naturalnych. Podczas naszej pracy stosujemy marmury, granity, trawertyny i wiele innych materiałów. Dzięki doświadczeniu naszej kadry specjalistów każdy będzi(...)

EWA JAWILAK "GALEMAR"

GALEMAR to firma kamieniarska z ponad 12-letnim doświadczeniem. Zajmuje się projektowaniem i tworzeniem elementów granitowych. W produkcji kładzie nacisk na jakość i estetykę. Firma zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia, a real(...)

MEGALIT Aneta Pacia

Mega-Lit trudni się kamieniarstwem w szerokim znaczeniu tego słowa. Główną gałęzią działalności są nagrobki Inowrocław. Są one wykonywane wg. projektów własnych lub propozycji pochodzących od klienta. Niemniej jednak kamieniarstwo Ino(...)

Uni Bud Marmury

Nasza firma jest tworzona przez ludzi, dla których jest to pasją. Od kiedy jesteśmy na rynu? Tak się składa, że nasze doświadczenie zdobywamy już od 1991 rok. Czy naszymi klientami jest tylko Trójmiasto? Nie, działamy na znacznie większą (...)

Granmal

GRANMAL to zakład kamieniarski zajmujący się obróbką kamienia naturalnego – granitu, marmuru oraz konglomeratu kwarcowego. Te wszystkie rodzaje kamienia wykorzystujemy do produkcji blatów kuchennych, łazienkowych, do kominka, parapetów czy (...)

Kamso Nagrobki - Nagrobki Kraków

Śmierć najbliższych jest bardzo trudnym momentem. Trzeba godnie pożegnać takie osoby i zorganizować wysokiej jakości pogrzeb. Nasze obowiązki nie kończą się jednak na ceremonii. Należy troszczyć się regularnie o grób i pielęgnować go(...)

Danstone

Specjalizujemy się w produkcji schodów z kamienia. Polecamy Państwu bardzo wytrzymałe schody z granitu w ciekawych konfiguracjach kolorystycznych. Wykonujemy zewnętrzne schody z marmuru zoptymalizowane pod fasadę budynku. Nasze schody sprawdzaj(...)