Indeks Firm iPartner24

Rehabilitacja

Fizjoarena.pl

Firma oferująca rehabilitację na terenie Warszawy. W odróżnieniu od większości firm rehabilitacyjnych firma Fizjoarena oferuje rehabilitację z dojazdem do pacjenta. Jest to bardzo istotne ponieważ często pacjenci mają spore problemy z dojaz(...)

Kaw - Med

Zespół Centrum Rehabilitacji i Fizjoterapii Kaw-Med tworzą doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści, którzy z ciepłem i zaangażowaniem podchodzą do każdego pacjenta. Oferują swoje usługi zarówno noworodkom, dzieciom, jak i osobom doros(...)

Spółdzielnia Socjalna Klika

Zapraszamy do skorzystania z oferty wypożyczani sprzętu rehabilitacyjnego Klika. U nas możesz liczyć na szybkie wypożyczenie i dostawę łóżek rehabilitacyjnych, rotorów rehabilitacyjnych, chodzików, balkoników, podpórek, podnośników wan(...)

Vitberg

Zmagasz się z uporczywym bólem? Jeśli tak, musisz wiedzieć, że możemy zaspokoić Twoje oczekiwania. Jak należy to rozumieć? Można pokusić się o stwierdzenie, że nasz sprzęt wychodzi naprzeciw pojawiającym się oczekiwaniom. Niemniej nie(...)

VISAMED

Oferujemy łóżka rehabilitacyjne nowe dopakowane do potrzeb osób, które ich potrzebują. Jeśli łózka nowe nie są odpowiednie albo są zbyt drogie to mamy w ofercie również łóżka rehabilitacyjne używane, dlatego bez względu na wymagania(...)

BardoMed Sp. z o.o.

Wejdź na carepump.pl i zainteresuj się wyjątkową marką, dzięki której możesz kupić zestaw do domowego drenażu limfatycznego. Nie wahaj się i wybierz urządzenie do masażu limfatycznego, które pomoże Ci w pozbyciu się uciążliwego obrz(...)

Ortosova Klinika Biomechaniki i Podologii

Na stronie internetowej ortosova.pl możesz dowiedzieć się wszystkiego, co niezbędne na temat profesjonalnych usług medycznych świadczonych przez specjalistów z kliniki biomechaniki i podologii Ortosova. Znajdziesz tu doświadczonych i wykwalif(...)