Indeks Firm iPartner24

E-biznes

Astrafox Sp. z.o.o

Działamy na rynku realizowania wdrożeń systemów business intelligence, gdzie jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom zarówno fachowe realizacje a jednocześnie indywidualne dopasowanie poszczególnych rozwiązań indywidualnie do oczekiwań(...)

VICTUS Ewa Stachacz, Michał Stachacz Spółka Jawna

Sklep z herbatami marki Ronnefeldt, to niepowtarzalne miejsce w sieci. Znaleźć tutaj można herbaty świata pochodzące nawet z najdalszych jego zakątków. Szczególna waga przykładana jest do jakości oferowanych produktów, bo herbaty zielone R(...)

ExArte Weronika Bogumił

Bombki szklane to nasza praca, ale przede wszystkim pasja. Nie kryjemy tego, że nowe wzory projektujemy z wielką przyjemnością i z radością obserwujemy, jak nasze bombki choinkowe zyskują uznanie w kraju i zagranicą. Posiadamy w ofercie szere(...)

RSA24

Nowoczesne zarządzanie aptekami musi mieć wsparcie informatyczne na najwyższym poziomie. Wiodący system pokazujący on-line dane sprzedaży apteki na bieżąco kontaktuje się z dostawcami, bez konieczności zarządzania danymi przez pracownika. (...)

Tusnovics Instruments sp. z o.o.

Paliwa oraz przetwory naftowe są obecnie potęgą, wykorzystuje się te substancje do różnorodnych celów w przemyśle. Jednak aby dany produkt wszedł na rynek i do użytku, konieczne jest przeprowadzenie odpowiednich badań. Istotne w tym proces(...)

Melpe - Program do fakturowania

Stworzona przez wrocławską spółkę LTB, aplikacja melpe.pl przyda się każdemu przedsiębiorcy, któremu zależy na przejrzystej sytuacji finansowej w jego firmie. Program, to nieoceniona pomoc przy wystawianiu faktur, planowaniu strategii sprze(...)