Indeks Firm iPartner24

Pozostałe

BIS Sp. Z.o.o

Firma Stolar od 20 lat jest potentatem w produkcji drewnianych okien. Wiedza osiągnięta w tej branży pozwoliła na dalsze działania. Rok 2000 postawił na naszej drodze zupełnie nowe wyzwanie przed naszym zespołem, dokładnie mówiąc skonstruo(...)

FHU Spec Piotr Kryściński

Jeżeli zdecydujecie się na propozycję pieców wolnostojących z naszej firmy zdołacie oczekiwać elementu, który będzie możliwe zastępował nam między innymi kominek w domu. Propozycja mierzona jest do wymagających nabywców, którzy oczeku(...)

ABM,OAZA,KAMLENA Magdalena Belarbi

Wszystkich poszukujących dla seniorów rodu spokojnego domu na stare lata zapraszamy do naszego prywatnego domu opieki. Spokojna Oaza mieści się w północnym kierunku od Krakowa, kilkanaście kilometrów i już znajdą się Państwo w Rzeplinie, (...)

Elevatio Paweł Pochwalski

Jeżeli potrzebujesz mycia elewacji, okien lub czyszczenia i renowacji cegły to skorzystaj z usług firmy Elevatio z Katowic i zdecyduj się na naszą ofertę. Profesjonalnie, terminowo i rzetelnie wykonujemy powierzoną nam pracę. Skorzystaj m.in.(...)

Serwis Zamków SZYFR Karol Kozłowski

Nasza fachowa ekipa ślusarzy z Warszawy już od dłuższego czasu oferuje pomoc mieszkańcom stolicy i okolic w kryzysowych sytuacjach. Jesteśmy dostępni o każdej porze dnia i nocy. Zjawimy się w dowolnym miejscu na terenie Warszawy. Na co dzie(...)

Specjalistyczny Zakład Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji s.c.

Piekarski PESTcontrol jest firmą z Białegostoku, która posiada kompleksową ofertę z zakresu zabezpieczeń przed szkodnikami dla przemysłu spożywczego, logistyki, rolnictwa oraz sieci handlowych. Jest ona w stanie zabezpieczać również obiekt(...)

Halplan

Firma Halplan posiada w ofercie namioty różnego typu, w wielu wariantach. Wszystkie namioty posiadamy na magazynie. Są dostępne od ręki. A towar wysyłamy w przeciągu 24 godzin. W asortymencie między innymi: namioty ogrodowe, namioty imprezowe(...)

Grzenkowski Wacław - Sprzedaż i Usługi Spaw-Mix

Spaw-Mix działa na rynku od 2008 roku. Specjalizacją naszej firmy jest serwis maszyn CNC oraz wrzecion obrabiarek. W ofercie prefabrykacja szaf sterowniczych, regeneracja wrzecion i elektrowrzecion, automatyzacja procesów produkcyjnych. W obszarze(...)