Indeks Firm iPartner24

Biznes

Green Press Sp z o.o.

Jeśli ktoś zdecyduje się na usługi Green Press zobaczy, że poligrafia może być na bardzo wielkim poziomie i specjaliści będą w stanie ją sprawnie organizować. Gigantyczne doświadczenie pracowników tej firmy oraz profesjonalne nastawieni(...)

KDK SP Z O O

Firma KDK jest zespołem Event Managerów, który od ponad 10 lat robi spotkania biznesowe w Polsce i za granicą. Nasi Klienci nam ufają. Nieodłącznie współpracujemy z przedsiębiorstwami z działu MŚP i korporacjami. Jeśli brakuje Ci inspira(...)

Pro-Seals Polska Joanna Kudła

Nasza działalność dotyczy doradztwa i zaopatrzenia przedsiębiorstw produkcyjnych w uszczelnienia techniczne. Oferta jaką dysponujemy, jest szeroka. Każdy klient traktowany jest przez nas w indywidualny sposób. Pozwala to na oferowanie szerokie(...)

Gwarant-eko Geko Filtration SP. Z O.O.

Produkujemy i sprzedajemy klientom w całym kraju worki filtracyjne do różnorodnych zastosowań. Optymalizujemy linie filtracyjne w wielu zakładach. Mamy worki filtracyjne z wielu materiałów, np. modele poliestrowe. Poza tym prezentujemy worki d(...)

Firma Pol-Pak Wojciech Zakrzewski

POL-PAK to firma produkcyjna, która istnieje na rynku od 1986 roku. Może ona pochwalić się więc ogromnym doświadczeniem w zakresie produkowania toreb i reklamówek foliowych, worków z folii, worków na śmieci oraz innych rodzajów opakowań f(...)

pl.jobsora.com

Praca w zasięgu ręki? Z Jobsora to możliwe! Nasz serwis od ponad 15 lat z powodzeniem funkcjonuje na całym świecie, wspierając poszukujących pracy. U nas możesz z łatwością przeglądać i filtrować setki tysięcy ofert, uwzględniając wy(...)

MARCIN FRAŚ AL-TEL SYSTEMY

Oferujemy Państwu niezawodne systemy alarmowe, które doskonale sprawdzą się zarówno do ochrony mieszkań prywatnych, jak i również do ochrony pomieszczeń biurowych. Współpracujemy wyłącznie z największymi firmami, dzięki czemu możemy z(...)

Formika Sp. z.o.o.

Polska drukarnia Formika. Wśród drukarni występujących i działających w Polsce zdecydowanie wyróżnia się Formika. Jest to jedyna taka Drukarnia fleksograficzna, która zasłynęła na rynku europejskim, uzyskując to za sprawą samodzielnie(...)