Indeks Firm iPartner24

Organizacja ślubów

Revolution Bar

Jeżeli ktoś szuka barmana na imprezę - firmową, wieczór kawalerski i panieński czy wesele, zapraszamy bardzo serdecznie do zajrzenia pod adres www.RevolutionBar.pl. Są na stronie wszelkie informacje na temat grupy profesjonalnych barmanów, kt(...)

slub-w-plenerze.com

Zawsze marzyłaś o tym, aby Twoja córka-jedynaczka miała niesamowite wesele oraz ślub? Jeśli zadeklarowałaś się, że przejmiesz większość obowiązków związanych z ceremonią, tak naprawdę wesele na Podlasiu nie musi być wyłącznie na (...)

Obsługa Imprez GMusic4You Grzegorz Molendys

Dziś organizowanie eventów to zadanie coraz chętniej powierzane firmą zajmującym się tym na co dzień. Społeczeństwo staje się coraz bogatsze, ale i coraz bardziej zapracowane. Mamy pieniądze, ale brakuje nam czasu i właśnie dlatego chęt(...)

Get Event

Jako firma GET EVENT z siedzibą w Warszawie swoją ofertę kierujemy do Klientów, których interesuje organizacja eventów, w czym mamy ogromne doświadczenie. Pośród naszego asortymentu znajdziecie Państwo także sprzęt, który jest niezbędny(...)

Zajazd Biesiada

Organizujemy wesela, przyjęcia rodzinne, a także komunie, czy chrzciny. Zajazd Biesiada wyróżnia się staropolskim klimatem, dobrze wyposażonymi salami dla biesiadników, a także optymalnym zapleczem noclegowym. Wspieramy również agroturystyk(...)