Indeks Firm iPartner24

Budownictwo inżynieryjne

TITAN POLSKA Sp. z o.o.

TITAN POLSKA, przedstawiciel niemieckiej firmy Ischebeck, która dostarcza najlepszy sprzęt wykorzystywany prze budowy na całym świecie. Od 10 lat docenieni i znani prosperujemy na polskim rynku jako silna i stabilna firma. W swoim działaniu wy(...)

PROJEKT PRZEMYSŁAW BŁASZCZYK

Usługi Geodezyjne Projekt oferuje: konstruowanie map do celów projektowych (wykonanie w formie analogowej i numerycznej), wytyczne dla organizacji ruchu dla ogródków restauracyjnych w rejonie Warszawy, oferujemy geodezyjną obsługę projektów, (...)

Pol-met.com

Firma z wieloletnim doświadczeniem i z bogatym portfolio, która wykona bez wątpienia każdą konstrukcje stalową. Podejmie się współpracy z przedsiębiorcami, wykonawcami, firmami, osobami prywatnymi czy innymi zleceniodawcami. Współpracuj(...)

Bielska Fabryka DŹwigów Befard Sp. z o. o.

Firma BEFARD jest producentem maszyn i akcesoriów przeznaczonych do załadunków oraz rozładunków towarów. Podstawę naszej oferty stanowią żurawie HDS. Są to modele do samochodów ciężarowych oraz pojazdów dostawczych o ładowności nie pr(...)

Nova Trading S.A.

Firma o wieloletnim doświadczeniu Nova Trading to zaufanie naszych klientów. Stawiamy na jakość i wykwalifikowaną kadrę. Zajmujemy się sprzedażą stali nierdzewnej. Oferujemy usługi polerowania, frezowanie czy też szlifowanie. Jeśli potrz(...)