Indeks Firm iPartner24

Kursy i szkolenia

HSEC Sp. z o.o.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz sklepu internetowego gdzie znajdą Państwo produkty BHP, odzież roboczą oraz możliwość skorzystania ze szkoleń BHP, które są obowiązkowe w wielu branżach i przedsiębiorstwach. Nasz(...)

Arena 108 Sp. z o.o.

Zastanawiasz się jak skutecznie i szybko nauczyć się programowania? Odwiedź Akademia108.pl i przekonaj się, że nauka kodowanie jest łatwiejsza niż powszechnie się uważa. Branża IT jest jedną z najszybciej rozwijających się dziedzin gosp(...)

ALX Sp. z o.o.

Każdy z klientów indywidualnych oraz biznesowych zainteresowany profesjonalnym szkoleniami informatycznymi coś dla siebie znajdzie w ofercie firmy ALX z Warszawy. Prowadzeniem kursów i szkoleń w tym zakresie zajmujemy się od piętnastu lat i ma(...)

BDO Sp. z o.o.

Dzięki przyjętym metodom pracy BDO Academy jest liderem pośród innych polskich firm audytorsko-konsultingowych. Firma BDO na tle konkurencji wyróżnia się bowiem przede wszystkim dynamicznie rozwijającą się linią szkoleniową. Kursy prowadz(...)

beautyextra.pl

Centrum szkoleniowe Beauty Extra zlokalizowane na warszawskim Wilanowie to kursy dla każdej z Was. Zostań m.in. mistrzem stylizacji paznokci i przyjdź do nas na kurs Premium. Profesjonaliści z branży kosmetycznej pokażą Ci jakich technik używ(...)

eSTe-SECURA BHP Szkolenia i Usługi

eSTe SECURA to firma z branży bhp, która istnieje na rynku polskim nieprzerwanie od 1991 roku, a więc ponad ćwierć wieku. Aktualna siedziba firmy znajduje się w Krakowie przy ulicy Zamoyskiego. W jej ofercie znajdują się szkolenia bhp - wstę(...)

Szymon Kręblewski Emcsolution

Nasza firma specjalizuje się w dziedzinie kompatybilności elektromagnetycznej. Naszym klientom oferujemy szkolenia i usługi umożliwiające sprawne poruszanie się w każdym obszarze związanym z kompatybilnością elektromagnetyczną. W bardzo rz(...)

Akademia Mistrzostwa Sportowego Rekreacji i Turystyki Im. Sławomira Szymczaka - Ams Sp. z o.o. Sp. k

Akademia Mistrzostwa Sportowego oferuje doskonale przygotowane pod względem merytorycznym i praktycznym kursy: na trenera personalnego i na trenera personalnego pro, kurs na instruktora fitness, kurs na instruktora kulturystyki, kurs na instruktora (...)