Indeks Firm iPartner24

Sprzęt medyczny

TRIMED Sp. z o.o.

Certyfikowana normą jakości ISO firma TRIMED już od 2005 roku zaopatruje gabinety medyczne w najnowszy sprzęt do ultrasonografii, elektrokardiografii oraz wiele innych przydatnych w gabinecie lekarskim. w trosce o dobro badanych, nasze urządzeni(...)

Medicstar.pl

Odzież medyczna od najlepszego producenta? Tylko w naszym sklepie Medicstar. Już od długiego czasu dostarczamy Wam odzież, która idealnie nadaje się do pracy w branży medycznej oraz kosmetycznej. Z naszego bogatego doświadczenia skorzystało(...)

Verum Tomasz Olejniczak

Bezdech senny? To przypadłość, której nie powinniśmy lekceważyć, dlatego warto odwiedzić sklep internetowy Respimed, który na wirtualnych półkach posiada sprawdzone aparaty opatrzone marką renomowanych producentów, takich jak Philips. Od(...)

RIESTER.PL

W sklepie Riester znaleźć można mnóstwo elementów i urządzeń, przydatnych w profesjonalnych gabinetach lekarskich oraz szpitalach. Są to między innymi instrumenty ginekologiczne, laryngologiczne i okulistyczne, ciśnieniomierze, lampy, proje(...)

PROMEDYCZNY.PL

Promedyczny.pl to sklep internetowy, który zajmuje się sprzedażą sprzętu przeznaczonego do stosowania w gabinetach masażu, kosmetycznych i rehabilitacji. Tu można kupić wyposażenie przychodni, szpitali, klinik i sanatoriów. Sklep przygotowa(...)

RMJ Radosław Schulz

Zdrowa Polka to coraz bardziej ceniony i popularny sklep internetowy, który zajmuje się sprzedażą produktów dbających o zdrowie. W jego ofercie można znaleźć asortyment z przeznaczeniem do odpowiedniej diety, modelowania sylwetki, poprawy sa(...)

Orto-Pes

Protezy kończyn dolnych i górnych, ortezy, gorsety ortopedyczne i wkładki indywidualne - to główna oferta wrocławskiej pracowni protetyczno-ortopedycznej "Orto-Pes". Firma może pochwalić się zespołem zgranych, wykwalifikowanych pracownikó(...)

BardoMed

BardoMed zajmuje się produkcją i dystrybucją sprzętu. Dokładniej mówiąc, chodzi o sprzęt rehabilitacyjny i medyczny. Warto też podkreślić, że jesteśmy w całej Polsce nie tylko dzięki internetowemu sklepowi. Mówiąc wprost — nie woln(...)