Indeks Firm iPartner24

Inne sporty

Lost Room Paweł Wilk

Jeśli szukasz kreatywnego pomysłu na spędzenie czasu ze swoimi przyjaciółmi, proponujemy Ci nasz escape room. To nowoczesna forma rozrywki, która podbija serca tysięcy Polaków. Z szerokiej oferty tematycznej możesz wybrać jeden pokój zagad(...)

Dosiatkówki

DoSiatkówki.pl to portal siatkarski dla prawdziwych miłośników tego sportu. Na naszej stronie Internetowej znajdziesz ciekawostki o siatkówce oraz informacje dotyczące treningu siatkarskiego. Zawsze zastanawiało Cię jak duże jest boisko do s(...)

Paliki Surf Bartosz Czernik

Wejdź na palikisurf.pl i poznaj fantastyczną szkołę surfingu! Paliki Surf jest położone obok jednego z najlepszych punktów do surfowania w Polsce. Chałupy – modne i popularnie miejsce położone na Helu, posiada idealne warunki do uprawiani(...)

Golf Masters Nyquista Sp. z o.o. Sp.k.

Jesteś miłośnikiem gry w golfa? Jeżeli tak, nasza oferta została stworzona specjalnie dla Ciebie. Wykonujemy profesjonalne symulatory golfowe, pozwalające stworzyć w Twoim ogrodzie wrażenie prawdziwego pola golfowego. Zapewniamy ekrany do sym(...)

Śluza Przy Jeziorze Żarnowieckim

Przeźroczyste Kajaki Dębki to znana firma, organizująca spływy kajakowe Piaśnicą do samiutkiego morza. Jest to niezwykle ekscytująca aktywność, która przypadnie do gustu ludziom w każdym wieku. Spływ kajakowy Piaśnicą zapewnia doskonał(...)