Indeks Firm iPartner24

Marketing

Sweet Corner

Reklamowe słodycze nigdy nie były tak blisko człowieka! Zapraszamy do zapoznania się z produktami sklepu sweet-corner.eu. Chciałbyś rozreklamować jakoś swoją firmie ale nie wiesz jak? Nas sklep służy pomocą. Możesz w prostu sposób, sam (...)

Centrum Badań Marketingowych Test

Zachęcamy do sprawdzenia naszej strony www, na której znajdą Państwo ofertę naszej firmy marketingowej. Zajmujemy się badaniami tajemniczy klient oraz badaniami marketingowymi. Dzięki nim Twoja firma może podnieść jakość obsługi klienta (...)

She Promotion Agnieszka Chobot

Potrzebujesz pięknych kobiet do obsługi organizowanej przez siebie imprezy firmowej? Jeśli tak nie mamy wątpliwości, że coś dla siebie znajdziesz w agencji hostess i modelek She Promotion z Warszawy. Zaznaczamy jednak, że nasze działania nie(...)

Biznes.lumo.pl

Firma Lumo oferuje szereg akcji, które wspomagają biznes. Profilem jej działalności jest marketing lojalnościowy i programy lojalnościowe dla firm. Działania te polegają na efektywnym pozyskaniu nowych klientów, przy jednoczesnym utrzymaniu (...)

INDIVIDUAL

Od ponad 10 lat funkcjonujemy na rynku jako agencja hostess i modelek Individual. Możemy się pochwalić tym faktem, iż nasze modelki oraz hostessy wielokrotnie brały udział w różnego rodzaju kampaniach reklamowych oraz pokazach mody. Na do dzi(...)

Aiton Caldwell s.a.

Datera to część spółki Aiton Caldwell, która od 2003 roku buduje systemy VoIP dla biur oraz systemy telekomunikacyjne dla przedsiębiorców, branży telemarketingu i użytkowników domowych. Datera wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem, p(...)

StreamOnline Sp. z o.o.

StreamOnline to lider z zakresu prowadzenia transmisji audio i video do Internetu. Od 2004 roku, zrealizowaliśmy już 2100 transmisji, obsłużyliśmy ponad 100 klientów z całego świata oraz realizowaliśmy zlecenia z koncertów, wydarzeń sporto(...)

Commplace Sp. z o.o. sp. k.

Commplace jest nowoczesną agencją public relations, która oferuje kompleksowe usługi na najwyższym poziomie. Możesz zdecydować się zarówno na stworzenie strategii obrony marki jak i ofensywy marki, zarządzanie kryzysowe, employer branding, (...)