Indeks Firm iPartner24

Ogrzewanie

SOLIS LIDIA SOBIERSKA-DUDZIAK

Firma SOLIS to wybór filtrów powietrza dla różnych branż. Na rynku jesteśmy od wielu lat, dzięki temu masz pewność, że oferowane przez nas produkty są wysokiej jakości. Obsługujemy wiele firm, m.in. firmy produkcyjne, spożywcze. Zaprasz(...)

AKOM

Zajmujemy się w naszej firmie realizowaniem zarówno profesjonalnych a także kompleksowych usług w zakresie sprzedaży szerokiego zakresu urządzeń z rynku grzewczego. Posiadamy doświadczenie na rynku, co pozwala nam zapewnić wyselekcjonowane u(...)

Venteco

Najwyższej jakości urządzenia do rekuperacji w domu wraz z profesjonalnym wsparciem technicznym – firma Venteco zapewnia swoim klientom kompleksowe i fachowe usługi w ramach realizacji instalacji wentylacji mechanicznej z rekuperacją, czyli ta(...)

ECOTHERM

Firma Ecotherm z została założona w 1993 roku i od tego czasu zapewnia swoim klientom nowoczesne, energooszczędne rozwiązania w ramach instalacji grzewczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Firma oferuje urządzenia takie jak pompy ciepła, r(...)

HKS LAZAR Sp. z o.o.

HKS LAZAR w Jastrzębiu Zdrój to jeden z wiodących polskich producentów urządzeń grzewczych. Nasze doświadczenie sięga roku 1937, a od tego czasu udało nam się zgromadzić ponad 400 partnerów w całej Polsce. Na naszej stronie internetowej (...)

BONITERM M. Osmański, P. Kołodziejczak Sp. j.

Jeśli szukasz skutecznych rozwiązań dla przemysłu, to z pewnością zainteresuje Cię niezwykła oferta firmy Boniterm z Gdańska. Tworzymy oczyszczalnie gazów odlotowych, kotłownie parowe, pompy ciepła, a także kotłownie. Poza tym, oferujem(...)

FHU Renova Tomasz Gołaś

Renova to stale rozwijająca się firma działająca w branży montażu instalacji fotowoltaicznych. Firma obsługuje głównie klientów w Toruniu. Oferowane przez nich produkty są tworzone z wysokiej klasy materiałów zapewniających wysoką wyda(...)