Indeks Firm iPartner24

Klimatyzacja

Electro-Clim Polska Łukasz Snoch

Każdy z klientów zainteresowany profesjonalnymi systemami klimatyzacji, wentylacji, rekuperacji czy systemami chłodniczymi coś dla siebie znajdzie w ofercie firmy Electro-Clim Polska ze Szczecina. Jesteśmy autoryzowanym serwisem systemów marki (...)

Remont - Kucharski Robert

Nasza firma specjalizuje się w realizowaniu usług na rynku budowlanym, na którym oferujemy zarówno doradztwo przy wybieraniu oraz dopasowaniu systemów klimatyzacyjnych, pomp ciepła a także wykonanie odpowiednich projektów. Jednocześnie w nas(...)

Evolution Brand Sp. z o. o. Sp. K.

W naszej firmie posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku realizowania dla naszych klientów sprzedaży takich urządzeń jak między innymi urządzenia do klimatyzowania pomieszczeń, urządzenia do nawilżania powietrza, urządzenia do dyfuzji (...)

Klima-Therm

Poszukujesz skutecznych systemów klimatyzacji? Wybór naszej firmy, jako partnera do współpracy będzie dobrą decyzją. Posiadamy przeszło 20 letnie doświadczenie w dostarczaniu klimatyzacji, systemów wentylacyjnych i grzewczych. Posiadamy sze(...)

Daikin Airconditioning Poland Sp. z o.o.

Wejdź na daikin.pl, jeżeli poszukujesz producenta najnowocześniejszych rozwiązań zarządzania klimatem w pomieszczeniach. Oferta jest skierowana zarówno do klientów indywidualnych, dystrybutorów, jak i projektantów oraz architektów. Już te(...)

Konkret Marcin Tworek

"Potwierdzam wszystkie pozytywne opinie. Jestem bardzo zadowolony z profesjonalnej obsługi, pomiaru instalacji i montażu. Bardzo dobry kontakt z właścicielem oraz jego pracownikami. Montaż w dogodnym terminie, bez długiego oczekiwania" - to tyl(...)

HER-KLIMA Hermanek Małgorzata

Odpowiednik komfort zarówno w domu jak i miejscu pracy jest bardzo ważne. Jednym z jego najważniejszych elementów jest komfort cieplny. Jeżeli szukacie specjalistów, którzy wykonają dla was instalacje klimatyzacji lub wentylacji – to serdec(...)

Makroklima Michał Marciniak

Chcesz zamontować w swoim domu klimatyzację? Nie wiesz jednak czy sam dasz radę i szukasz firmy, która zrobiłaby to za Ciebie? Wejdź na makroklima.pl i zainteresuj się firmą z Dąbrowy, która oferuje montaż nie tylko klimatyzacji, ale też (...)