Indeks Firm iPartner24

Gabinety lekarskie

Joanna Jędrys Praktyka Lekarska

W Centrum Medycznym Dbaj o Piersi, którego siedziba znajduje się w Krakowie skorzystać można zabiegów powiększenia piersi implantami oraz przeszczepu tłuszczu do piersi. Zabiegi wykonywane są przez doświadczoną panią doktor, która chirurg(...)

Klinika Miracki S.C. Krzysztof Miracki, Karina Dudek - Miracka

Masz problem z bliznami, które zostały na Twojej skórze w wyniku silnego trądziku? A może nadmiernie wypadają Ci włosy i próbowałeś już wszystkiego? Klinika Miracki z Warszawy rozwiąże Twoje problemy i pomoże Ci pozbyć się tych przykr(...)

Balticmed Przychodnia sp. z o.o.

Balticmed to zespół przychodni, w których znaleźć można doskonałą obsługę medyczną w zakresie podstawowej opieki. Wykwalifikowani interniści, pediatrzy i lekarze rodzinni służą swoją pomocą. Przychodnie wchodzące w skład sieci Balt(...)

Centrum Medyczne GeoMedical

Nowoczesna placówka medyczna GeoMedical to szpital, poradnie specjalistyczne i pełna diagnostyka w jednym miejscu. Znajdą nas Państwo na ulicy Wita Stwosza w Katowicach. Świadczymy wysoki standard usług, otaczając pacjentów dobrą i życzliw(...)

Indywidualna Praktyka Lekarska Jacek Sieredziński

Na terenie województwa zachodniopomorskiego zapewniam wykonanie szerokiego zakresu badań USG. Wieloletnie doświadczenie w realizowaniu badań USG pozwala na zapewnienie postawienia w skuteczny sposób odpowiednich diagnoz nawet w nietypowych przyp(...)

Mille Medica

Poszukujesz bardzo dobrego laryngologa w Warszawie? Klinika Laryngologiczna Mille Medica oferuje konsultacje laryngologiczne, foniatryczne, dermatologiczne, neurochirurgiczne, dietetyczne, logopedyczne, a także testy alergologiczne. Oprócz tego spe(...)

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Justyna Radkiewicz

Spesmed to gabinet ginekologiczno-położniczy prowadzony przez doktor Justynę Radkiewicz, która wspiera rozwój kobiecości i macierzyństwa u swoich pacjentek. Wieloletnie doświadczenie, tytuł doktora medycznych oraz poszanowanie prywatności k(...)

Delta Sport Clinic Sp. z o.o. Sp. k.

Nowa Ortopedia to ośrodek medyczny, będący częścią Szpitala Dworska. Wykwalifikowana kadra oraz ogromna wiedza z zakresu ortopedii i neurochirurgii pozwala na kompleksowe leczenie. W codziennej pracy kierujemy się dobrem i zdrowiem pacjentów.(...)