Indeks Firm iPartner24

Psychoterapia

Psychoterapeuci Płock

Czujesz że znalazłeś się na życiowym zakręcie? Tak bywa. Zycie człowiek jest tak zmienne i nieprzewidywalne, że czasem nie potrafisz poradzić sobie ze swoimi złymi emocjami? Zapraszamy Cię, do skontaktowania się z naszymi psychoterapeutam(...)

Eltron Sp. z o.o.

Wszyscy zawodowi kierowcy muszą, wykonać badania psychologiczne. Naszą pracownię badań Eltron Sp. Z O.O., znajdziesz w Olsztynie. Kierowców oraz inne osoby zainteresowane z Olsztyna lub miejscowości położonych obok zapraszamy do sięgnięci(...)

Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej

Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej promuje dobre praktyki zawodowe w branży. Sympozja, organizacja ciekawych warsztatów, działalność wydawnicza, komunikacja z towarzystwami zagranicznymi o podobnym profilu to tylko niektóre z g(...)

Krakowskie Centrum Psychodynamiczne S.C.

Krakowskie Centrum Psychodynamiczne to nowoczesna oferta dydaktyczna oraz pomoc najlepszych specjalistów w leczeniu zaburzeń emocjonalnych. Rekrutacja na rok 2017/2018 rozpoczęta. Szkoła Psychoterapii Psychodynamicznej zaprasza na szkolenie osoby(...)

psychoterapiacotam.pl

Nasz doświadczony zespół specjalistów na co dzień pomaga dzieciom, młodzieży i dorosłym rozwiązywać problemy i pokonywać trudności życia codziennego. W naszej ofercie znajduje się między innymi krótko- i długoterminowa psychoterapia (...)

Katarzyna Kornatowska Gabinet Psychoterapii

Empiria to gabinet zajmujący się prowadzeniem psychoterapii. Znajduje się w Warszawie i prowadzony jest przez specjalistów, dla których pomaganie innym jest pasją. Ten kameralny gabinet powstał z myślą o osobach, które potrzebują wsparcia (...)

WANT

Szukasz sprawdzonych i niezwykle skutecznych rozwiązań z zakresu leczenia uzależnienia alkoholowego bądź narkotykowego? Zapraszamy do naszego Prywatnego Ośrodka Leczenia Uzależnień WANT, w którym doświadczeni terapeuci pomogą Ci wyleczyć (...)

In Puris Sp. z o.o.

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień. W In Puris pracują świetnie wykształceni psychoterapeuci z wieloletnim doświadczeniem. Przed przyjęciem do ośrodka z pacjentem przeprowadzamy wywiad medyczny, tak aby stworzyć jak najlepszą terapię. 2(...)