Indeks Firm iPartner24

Prawo

Anna Klisz KANCELARIA PRAWNA

Nasza kancelaria jest w stanie zapewnić profesjonalne oraz kompleksowe usługi prawne, które realizowane są przez doświadczonych specjalistów. Zapewniamy wsparcie dla naszych klientów w ramach takich dziedzin prawnych jak między innymi prawo (...)

SIMONA KRUKOWSKA KANCELARIA NOTARIALNA

Kancelaria notarialna Simona Krukowska kierując się najwyższą starannością i będąc bezstronnym, jest w stanie należycie zabezpieczyć interesy klientów. Długotrwały staż pracy jest efektem usług, które wykonywane są na najwyższym poz(...)

Tomasz Makowski, Kancelaria Adwokacka

Nasza oferta to usługi prawne dedykowane klientom indywidualnym i podmiotom gospodarczym. Teren działania obejmuje głównie teren województwa pomorskiego. Specjalizujemy się w sprawach obejmujących prawo rzeczowe, zobowiązań, pracy, podatkowe(...)

Paweł Aleksandrowicz Biuro Detektywistyczne Arcano

Nasze Biuro Detektywistyczne ''Arcano'' oferuje profesjonalne i solidnie realizowane usługi detektywistyczne. Zajmujemy się między innymi sprawami gospodarczymi, kryminalnymi, rodzinnymi czy poszukiwaniem osób. Nasze biuro jest w stanie zapewnić(...)

Arkana Kancelaria Prawna Joanna Buszkiewicz

Kancelaria Prawna ARKANA skupia się na obsłudze biznesu i zapewnia swoim klientom kompleksową obsługę prawną. Prowadzi usługi w ramach bieżącej pomocy prawnej, a także jest do dyspozycji w doraźnych przypadkach. Specjalność kancelarii to(...)

Kancelaria notarialna S.C. Maciej Biwejnis, Paweł Orłowski

Notariusz w kancelarii notariusza Macieja Biwejnisa oraz notariusza Pawła Orłowskiego, która jest prowadzona w formie spółki cywilnej dokonuje następujących czynności: •sporządza akty notarialne, w tym umowy sprzedaży, umowy darowizny, um(...)

Kancelaria Adwokacka Wioleta Chabora

Oferta Kancelarii Prawa Chabora i Partnerzy swoją ofertę kieruje do Klientów indywidualnych oraz biznesowych. W naszym zespole znajdują się doświadczeni i ambitni prawnicy o dużym zakresie wiedzy, jak i eksperci z innych specjalności, którzy(...)

zakaz-konkurencji.pl

Blog internetowy działający pod adresem zakaz-konkurencji.pl został założony przez adwokata z Wrocławia pracującego w Biurze Kancelarii Adwokackiej Klisz i Wspólnicy. Strona jest całkowicie poświęcona tematyce zakazu konkurencji oraz tajem(...)