Indeks Firm iPartner24

Sprzątanie

Variovac Polska

Jesteśmy profesjonalną firmą oferującym najlepsze odkurzacze do zabudowy centralnej. Firma ma swoje oddziały w całym kraju, co sprzyja temu iż sprzęt jest zainstalowany już w wielu polskich domach. Wybór centralnego odkurzacza, najlepiej zo(...)

czystko.pl

Czystko.pl to strona internetowa, na której możesz znaleźć dokładny opis oferowanych przez nas usług. Zajmujemy się czyszczeniem i praniem tapicerek, wykładzin i dywanów. Nasza oferta jest skierowana zarówno do osób prywatnych, jak i do fi(...)

Baran Przemysław Flostar

Firma FLOSTAR sprzątająca oferuje sprzątanie budynków i biur, porządkowanie otoczenia, mycie okien i elewacji, pielęgnację terenów zielonych, projektowanie ogrodów, odśnieżanie, sprzątanie po budowach i wiele innych usług z tego zakresu.(...)

Stanisław Boryc Profart PHU

Jeśli kogoś interesuje pranie dywanów w Lublinie, niech po prostu zajrzy na naszą stronę internetową! W przypadku prania dywanów, ale również wykładzin i tapicerki, jesteśmy w stanie zagwarantować dokładność, rzetelność, pełen profe(...)

DPR Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą świadczącą usługi wywozu gruzu i śmieci na terenie Krakowa i miejscowości oddalonych od Krakowa o ok. 30 km. Oferujemy wywóz gruzu, wywóz śmieci i odpadów, opróżnianie pomieszczeń oraz sprzątanie mieszkań. Mamy w posia(...)

Super Standard

Superstandard.com.pl to pralnia chemiczna stosująca najnowocześniejsze technologie w praniu garderoby, dywanów czy tapicerki. Dywany prane w Superstandard.com.pl dzięki technologii prania w tzw. basenie są prane na wskroś, z wierzchu i od spodu(...)

Usługi Ogólnoporządkowe

Jeżeli szukasz firmy sprzątającej, której bezsprzecznie można zaufać, zapoznanie się z naszą ofertą powinno być dla Ciebie obowiązkiem. Nasza działalność opiera się o jakość świadczonej pomocy — wychodzimy z założenia, że to je(...)

Mach-Fach

Profesjonalna firma mach-fach.pl wykonuje usługi sprzątające Warszawa dla wszystkich zainteresowanych klientów. Wybierając ofertę tej firmy, stawiamy na pełen profesjonalizm a także wzorową współpracę. Do zadań sprzątania delegowani są(...)