PJ

Pazur.aski Joanna Kaczmarczyk

Pazur.aski Joanna Kaczmarczyk

Sosnowiec, woj. śląskie

0.0 / 5 · 0 ocen
Oceń tę firmę:

Opis firmy

Odkryj magię stylizacji paznokci w "Pazur.aski Joanna Kaczmarczyk"! Nasza firma to nie tylko miejsce, gdzie można nauczyć się robienia paznokci, ale także przestrzeń, w której pasja spotyka się z profesjonalizmem. Nasza oferta kursów robienia paznokci obejmuje zarówno podstawowe techniki, jak i zaawansowane metody zdobienia. Nasze kursy stylizacji paznokci są prowadzone przez doświadczonych instruktorów, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem z entuzjastkami paznokci. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z paznokciami, czy jesteś doświadczoną stylistką, w "Pazur.aski Joanna Kaczmarczyk" znajdziesz kurs, który spełni Twoje oczekiwania. Dołącz do nas i stań się mistrzynią stylizacji paznokci!

Oferta

Szkolenia Specjalistyczne:
- Szkolenie z Anatomii Paznokcia i Higieny: Pogłęb swoją wiedzę na temat budowy paznokcia oraz najwyższych standardów higieny w salonie paznokci.
- Business Bootcamp dla Stylistek: Przygotuj się do prowadzenia własnego biznesu w branży stylizacji paznokci, ucząc się o marketingu, zarządzaniu i budowaniu marki osobistej.

Dane kontaktowe

Braci Mieroszewskich 59c, 41-219 Sosnowiec

woj. śląskie

519 335 245

aspiekarska@gmail.com

https://pazuraski-joanna-kaczmarczyk.localo.site

NIP: 6443392002

REGON: 389383330

Mapa

Opinie i komentarze (0)

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Podobne firmy