Standom Sp. z o.o.

Dane adresowe:

M. Reja 16a,
50-354 Wrocław
dolnośląskie

Dane kontaktowe:

Obsługa Klienta
sekretariat@standom.com.pl
(71) 322 95 20

Dane firmy:

Standom Sp. z o.o.
NIP: 8981986452
REGON: 930242080

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

M. Reja 16a, Wrocław, Polska

Opis firmy Standom Sp. z o.o.

Produkty firmy Standom to połączenie najwyższej jakości i konkurencyjnych cen. Zajmujemy się od 25 lat sprzedażą drzwi harmonijkowych, które są doskonałym rozwiązaniem do małych pomieszczeń, a także tapicerki drzwiowej. Oferujemy rozwiązania odpowiednie do każdego pomieszczenia, dzięki doborowi odpowiedniego wzornictwa i technologii, a także dopasowaniu do stylu panującego w domu. Oprócz tego zajmujemy się sprzedażą chemii budowlanej opartej na najnowszych osiągnięciach inżynierii chemicznej. Nasze produkty przeznaczone są do pomieszczeń, które borykają się z problemami wilgoci, pleśni, czy grzyba.

Oferta firmy

W ofercie firmy Standom Sp. z o.o. znaleźć można między innymi:
- Farba hydrofobowa
- Farba wodoodporna
- Lakiery akrylowe
- Farba grzybobójcza
- Farba grzybobójcza
- Chemia budowlana

Dodatkowe szczegóły o ofercie firmy Standom Sp. z o.o. oraz dane do kontaktu znaleźć można na stronie www https://standom.pl/


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Oferujemy Państwu usługi z zakresu prac przygotowawczych pod budowę - niwelację terenu, wycinka drzew, porządkowanie placu budowy, czy też bardziej zaawansowane tj, wykopy pod budynek, pod instalacje, nasypy, wymiana gruntu czy też obsypki fundamentów.
MARKA to przedsiebiorstwo budowlane zajmujące się sprzedaża detaliczną oraz hurtową artykułów budowlanych niezbędnych do wykonania remontów i urządzania mieszkań oraz domów.
Styrnet zaprasza do składania zamówień wszystkie osoby, które są zainteresowane zakupem materiałów opakowaniowych, izolacyjnych, budowlanych oraz narzędzi i akcesoriów.