Onyxx Studio - Indeks Firm iPartner24

Onyxx Studio

Dane adresowe:

Juliusza Lea 114,
30-133 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

Obsługa Klienta
bartek@onyxxstudio.pl
606 447 626

Dane firmy:

Onyxx Studio
NIP: 6772443634
REGON: 383279293

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Juliusza Lea 114, Kraków, Polska

Opis firmy Onyxx Studio

ONYXX Studio to profesjonalna firma, świadcząca usługi z zakresu filmów reklamowych, promocyjnych oraz innych rozwiązań, wspomagających Twoje działania marketingowe. W pracy wykorzystujemy nowoczesny i sprawdzony sprzęt, który jest gwarancją najlepszej jakości. Poprzez wszechstronne rozwiązania w postaci np. dronów, wykonujemy różnorodne projekty. Do tej pory zrobiliśmy ich już ponad 300, co przełożyło się na blisko 2000 godzin materiału video! Filmy reklamowe w wykonaniu ONYXX Studio to rewelacyjny sposób na zwiększenie popularności swojej marki oraz zaprezentowanie konkretnych produktów. Nieważne, czy jesteś małym, czy dużym przedsiębiorstwem – zasługujesz na uznanie odbiorców, których dzięki nam pozyskasz.

Oferta firmy

Przedstawiana firma Onyxx Studio - produkcja filmowa, filmy reklamowe Kraków oferuje:
Fotograf
Kamerzysta
Filmowanie eventów
Spoty reklamowe
Filmy instruktażowe
Filmy reklamowe
Zdjęcia z drona
Filmowanie z dronem
Montaż filmów
Produkcja teledysków
Film korporacyjny
Filmy reklamowe dla firm
Animacje 2D i 3D
Filmy promocyjne

Szczegóły oferty firmy Onyxx Studio - produkcja filmowa, filmy reklamowe Kraków oraz dane do kontaktu udostępnione zostały pod adresem www https://onyxxstudio.pl/


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Chcesz wyróżnić swoje produkty na rynku? Marzysz nie tylko o pięknym wyglądzie strony, ale i zwiększonej sprzedaży? Szukasz firmy, która na potrzeby Twojego sklepu internetowego zorganizuje profesjonalną sesję zdjęciową? Skorzystaj z usług doświadczonych fotografów z firmy EFotografia.
Fotografia niejedno ma imię, o czym doskonale wie Bartłomiej Dziedzic, założyciel firmy FOTO-VIDEO.
Jeśli chcą Państwo w skuteczny sposób doskonale ukazać swoje artykuły, to jeszcze dziś skontaktujcie się z nami i zamówcie profesjonalne packshoty, które proponujemy w niezwykle przystępnych kosztach.