FHU FOTO-VIDEO Bartłomiej Dziedzic - Indeks Firm iPartner24

FHU FOTO-VIDEO Bartłomiej Dziedzic

Dane adresowe:

ks. Łaczka 61,
30-864 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

Bartek Dziedzic
biuro@zdjecia-reklamowe.pl
507738242

Dane firmy:

FHU FOTO-VIDEO Bartłomiej Dziedzic
NIP: 6792759889
REGON: 120293360

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

ks. Łaczka 61, Kraków, Polska

Opis firmy FHU FOTO-VIDEO Bartłomiej Dziedzic

Fotografia niejedno ma imię, o czym doskonale wie Bartłomiej Dziedzic, założyciel firmy FOTO-VIDEO. Bartek to fotograf reklamowy, który prowadzi swoje studio fotograficzne już od przeszło dziesięciu lat. Jego firma zajmuje się fotografią reklamową, a swoje zlecenia realizuje przede wszystkim w największych miastach - Warszawie, Łodzi czy Krakowie. Jednakże istnieje możliwość zrealizowania sesji zdjęciowej przez Bartka w każdym ustalonym wcześniej miejscu. Takie działy, jak fotografia przemysłowa czy fotografia korporacyjna z reguły wykonuje się w halach, zakładach czy biurowcach firm zlecających, więc Bartek jest w pełni mobilnym fotografem. Atutem jego firmy są przede wszystkim umiejętności fotograficzne, doświadczenie, klasowy sprzęt fotograficzny oraz konkurencyjne ceny i dobre opinie wśród klientów.

Oferta firmy

Oferta fotografii reklamowej FOTO-VIDEO jest bardzo bogata i szeroka. Firma specjalizuje się nie tylko w fotografii reklamowej, ale także w fotografii:
- eventowej,
- wnętrz i architektury,
- produktowej,
- biznesowej,
- przemysłowej.
Zlecimy im także stworzenie wirtualnych spacerów czy filmów reklamowych. Więcej na: zdjecia-reklamowe.pl


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

ONYXX Studio to profesjonalna firma, świadcząca usługi z zakresu filmów reklamowych, promocyjnych oraz innych rozwiązań, wspomagających Twoje działania marketingowe.
Chcesz wyróżnić swoje produkty na rynku? Marzysz nie tylko o pięknym wyglądzie strony, ale i zwiększonej sprzedaży? Szukasz firmy, która na potrzeby Twojego sklepu internetowego zorganizuje profesjonalną sesję zdjęciową? Skorzystaj z usług doświadczonych fotografów z firmy EFotografia.
Jeśli chcą Państwo w skuteczny sposób doskonale ukazać swoje artykuły, to jeszcze dziś skontaktujcie się z nami i zamówcie profesjonalne packshoty, które proponujemy w niezwykle przystępnych kosztach.