Lombard4u

Dane adresowe:

ul. Makuszyńskiego 22 lok. U1,
31-752 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

krakowska@lombard4u.pl

Dane firmy:

Lombard4u
NIP: 6783151668
REGON: 123179713

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

ul. Makuszyńskiego 22 lok. U1, Kraków, Polska

Opis firmy Lombard4u

Lombard4u to lombard w Krakowie, który działa nieprzerwanie od ponad dwudziestu lat. Doświadczenie zdobyte w tym okresie pozwala pracownikom sieci lombardów na świadczenie profesjonalnych usług, które cechują się nie tylko rzetelnością, ale również dyskrecją oraz umiejętnością dostosowania ich do indywidualnych potrzeb klienta. W placówkach należących do Lombard4u można nie tylko sprzedać cenne przedmioty za gotówkę, ale również pożyczyć pieniądze pod ich zastaw. Założyciele lombardu szczycą się tym, że przyjmują każdy przedmiot, który ma jakąkolwiek wartość. Usługi świadczone przez firmę od lat są cenione przez klientów, doceniających wysoką jakość obsługi, bezpieczeństwo i wychodzenie naprzeciw ich potrzebom.

Oferta firmy

- skup przedmiotów
- pożyczki pod zastaw
- skup metali szlachetnych
- najlepsze ceny w Krakowie
Aż 8 lokalizacji lombardów w Krakowie! Sprawdź na http://www.lombard4u.pl/


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Zapraszamy do zapoznania się z firmą EVENTOWCY.
Jesteśmy VRTEAM - Twoim niezawodnym partnerem w organizacji różnorodnych eventów: imprez integracyjnych, firmowych, wydarzeń dla dzieci, pikników, festynów, targów, konferencji, eventów wiązanych z promocją marki bądź produktu.
Nasza firma zegarmistrzowska to miejsce dla miłośników zegarków, którzy poszukują profesjonalnej obsługi i wysokiej jakości usług zegarmistrzowskich.