MAREK SIKORA "CERAMIC" - Indeks Firm iPartner24

MAREK SIKORA "CERAMIC"

Dane adresowe:

Podbory 24,
32-050 Skawina
małopolskie

Dane kontaktowe:

biuro@ceramic.com.pl
506930953
(12) 2766475

Dane firmy:

MAREK SIKORA "CERAMIC"
NIP: 6791027871
REGON: 350946967

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy MAREK SIKORA "CERAMIC"

Nieprzerwane funkcjonowanie od 1991 roku, to jedna z głównych cech charakterystycznych firmy Ceramic, która zajmuje się dystrybucja wysokiej jakości materiałów ognioodpornych. Przedsiębiorstwo posiada profesjonalny dział obsługi klienta, który służy pomoc w każdej sytuacji i z chęcią odpowie na każde pytanie, zarówno to banalnie proste jak i to bardziej złożone. Firma Ceramic każdego dnia dba o rozwój swojego przedsiębiorstwa, dostarczając klientom jak najlepsze pod każdym względem wspomniane materiały ogniotrwałe.

Oferta firmy

W asortymencie firmy Ceramic znajdziecie takie produkty jak:
- beton ogniotrwały,
- cegły szamotowe,
- maty ceramiczne,
- papier ceramiczny,
- włókna ceramiczne,
oraz wiele wiele więcej.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Interesuje Cię zaufany producent wyrobów ze stali nierdzewnej? Jeśli tak, mamy dla Ciebie propozycję, z którą musisz się zapoznać.
Potrzebna Ci tarcza diamentowa i zastanawiasz się nad tym, jaka firma może spełnić Twoje oczekiwania? Zapoznaj się z hurtownią narzędzi Profi Partner.
Szukasz firm oferujących cięcie strumieniem wody i jak do tej pory Twoje poszukiwania nie przyniosły zamierzonego skutku? W takiej sytuacji dobrym rozwiązaniem jest zapoznanie się z tym, co oferuje Investa.