Global Sport Academy - Indeks Firm iPartner24

Global Sport Academy

Dane adresowe:

Lindego 1c,
30-148 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

Obsługa Klienta
gsacademy@pocztadlafirm.pl
733 998 979

Dane firmy:

Global Sport Academy
NIP: 8992850288
REGON: 381261254

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy Global Sport Academy

Zapraszamy do skorzystania z oferty instytucji szkoleniowej Global Sport Academy. Realizujemy merytoryczne i praktyczne kursy, a także szkolenia z branży fitness. Oferujemy wysokiej jakości kursy trenera personalnego, kurs instruktora pływania, czy też profesjonalne szkolenia dietetyczne. Przekazujemy praktyczną wiedzę z danej dziedziny sportu. Korzystamy z usług najlepszych szkoleniowców. Nasze kursy zostały opracowane wedle najnowszych standardów. Gwarantujemy korzystne warunki współpracy. Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty.

Oferta firmy

Firma Global Sport Academy Sp. z o.o. oferuje:
kurs trenera personalnego
kurs instruktora pole dance
kurs instruktora pływania
kurs instruktora fitness
szkolenia dietetyczne

Dodatkowe szczegóły o ofercie firmy Global Sport Academy Sp. z o.o. a także dane kontaktowe znaleźć można na stronie www http://www.gsacademy.pl


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

W ramach oferty naszej pracowni Dominkrk jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalne oraz specjalistyczne usługi na rynku kursów architektonicznych, rusynku.
W naszym profesjonalnym Centrum Szkoleń i Technologii CNC jesteśmy w stanie zapewnić dostęp do szerokiego zakresu szkoleń z zakresu między innymi programowania CNC, rysunku technicznego czy obróbki technologicznej.
Wybierz profesjonalne szkolenia organizowane przez Mental Power! Firma szkoleniowa Mental Power specjalizuje się w prowadzeniu treningu mentalnego, który skierowany jest między innymi dla pracowników sportu oraz dla biznesu.