Żłobek ISKIERKI - Indeks Firm iPartner24

Żłobek ISKIERKI

Dane adresowe:

ul. Kanarkowa 1,
30-693 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

kontakt@akademia-muminkow.pl
502 925 125

Dane firmy:

Żłobek ISKIERKI
NIP: 6793014996
REGON: 367530127

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

ul. Kanarkowa 1, Kraków, Polska

Opis firmy Żłobek ISKIERKI

,,Żłobek Iskierki” to nowoczesna i w pełni rozwinięta placówka, która oferuje codzienną opiekę dla 27 dzieci w różnym wieku – od 20 tygodnia życia do lat 3.

Żłobek usytuowany jest w cichej i spokojnej okolicy Krakowa przy ul. Konarkowej 1, co z pewnością stanowi duży atut placówki. Zaadaptowany na potrzeby żłobka dom jednorodzinny posiada własny ogród z placem zabaw, który jednocześnie znajduje się z dala od ruchliwych ulic miasta. Dzięki temu, podopieczni mogą spędzać czas na wolnym powietrzu, wolnym od zanieczyszczeń i wielkomiejskich niebezpieczeństw.

,,Żłobek Iskierki” to przede wszystkim miejsce z pasją. Miejsce, które tworzy wykwalifikowana kadra opiekunów, którzy codziennie dokładają wszelkich starań w opiece nad maluchami. Placówka realizuje program ,,Zdrowy Maluszek”, którego celem jest propagowanie wśród najmłodszych dbania o zdrowie już na najwcześniejszych etapach życia. W jaki sposób? Poprzez dbanie o higienę jamy ustnej, o szeroko rozumiany rozwój, czy w końcu o prawidłową postawę ciała i wymowę.

To wszystko sprawia, że żłobek jest miejscem, w którym dzieci mogą rozwijać się w sposób nieskrępowany, co oczywiście nadzorują doświadczeni i uśmiechnięci opiekunowie, którzy pozostają w stałym kontakcie z rodzicami. Dzięki temu, wszyscy rodzice otrzymują wszelkie niezbędne informacje o rozwoju swoich pociech, o postępach w różnorakich ćwiczeniach, co procentuje długotrwałym zaufaniem.

Oferta firmy

Żłobek ISKIERKI w Krakowie oferuje opiekę nad dziećmi do lat 3. Naszą pełną ofertę znajdą Państwo na stronie internetowej https://zlobekiskierki.pl/. Zapraszamy do zapoznania się!


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Jeśli szukasz przedszkola lub żłobka w Józefowie, które pozwoli twojemu dziecku się rozwijać i zdobywać nowe umiejętności dzięki zabawie, poznaj ofertę MiniPrzedszkolaka! Doświadczona kadra od wielu lat pracuje z dziećmi, stosując nowoczesne metody i jednocześnie odkrywając talenty dzieci.
Idealny żłobek dla dzieci na terenie Piaseczna to właśnie Klub Smerfy! Twój maluch będzie mógł bezpiecznie spędzać czas w domowej atmosferze pod profesjonalną opieką pracowników ośrodka.