Wykopy LitBud

Dane adresowe:

ul. Jurajska 5,
32-085 Modlnica
małopolskie

Dane kontaktowe:

litbud@interia.pl
606 79 79 37

Dane firmy:

Wykopy LitBud
NIP: 9451518264
REGON: 120836381

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

ul. Jurajska 5, Modlnica, Polska

Opis firmy Wykopy LitBud

LITBUD to firma, która świadczy usługi koparką obrotową, jak i również koparko ładowarką. Ofertę przedstawianą przez tą LITBUD zdecydowanie można nazwać szerokim wachlarzem możliwości, który firma ta daje klientowi. Zadania takie, jak wyburzanie budynków, domów, a także wykopy rożnego rodzaju to usługi wykonywane przez LITBUD na porządku dziennym. Co ciekawe, usługi koparko ładowarką stają się coraz to bardziej popularne, a firma pozyskuje coraz to nowszych klientów. Warto również podkreślić, że widoczny jest również trend, w którym starzy klienci powracają w celu ponownego skorzystania z usług tej firmy, co pozwala stwierdzić, iż są to klienci w 100% zadowoleni z usług świadczonych przez LITBUD.

Oferta firmy

- roboty ziemne koparko – ładowarką
- usługi koparką obrotową
- sprzęt mocowany na szybkozłącze
- wykopy i wyburzanie budynków
- niwelacja terenu
- inne usługi budowlane


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

STEP-BUD, zlokalizowana w przepięknym Pilźnie, jest wiodącą firmą w produkcji wyrobów metalowych, która z pasją i zaangażowaniem realizuje najbardziej wymagające projekty.
Danex to firma, która rewolucjonizuje sposób, w jaki wykorzystujemy przestrzeń wokół nas dzięki innowacyjnym konstrukcjom aluminiowym.
Wypożyczalnia sprzętu budowlanego do prac ziemnych na terenie limanowej to świetna oferta dla wielu firm budowlanych, które nie potrzebują swojego sprzetu lub dla osób prywatnych chcących zmodernicować ogród, posesje i wiele innych.