SD TRUCK Szymon Dunst

Dane adresowe:

Nowowiejska 2,
83-330 Borkowo
pomorskie

Dane kontaktowe:

sd-przewierty@wp.pl
(+48) 531 833 123

Dane firmy:

SD TRUCK Szymon Dunst
NIP: 5891511784
REGON: 221598957

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Nowowiejska 2, Borkowo, Polska

Opis firmy SD TRUCK Szymon Dunst

Sterowane przewierty horyzontalne w całym kraju

SD PRZEWIERTY to działająca na terenie całej Polski firma, pełniąca zlecenia sterowanych przewiertów horyzontalnych przy wykorzystaniu rur osłonowych i przewodowych. Swoje usługi kieruje dla takich sektorów przemysłu, jak energetyka, telekomunikacja, ciepłownictwo oraz gazownictwo.


Zalety usług przewiertów

Firma korzysta z metody bezwykopowej oraz specjalistycznych wiertnic, co pozwala na realizację przewiertów w problematycznych miejscach, jak tereny górzyste czy obszary zurbanizowane, gdzie nie mają szansy tradycyjne wykopy. Kadra wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, wykorzystując profesjonalne zaplecze sprzętowe, wykona każde trudne i w rożnym stopniu skomplikowane zlecenia klientów.

Oferta firmy

Rodzaje przewiertów: horyzontalne
Rurociąg: gazowe, wodociągowe, kanalizacyjne
Gałęzie przemysłu: energetyka, telekomunikacja, ciepłownictwo, gazownictwo


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

STEP-BUD, zlokalizowana w przepięknym Pilźnie, jest wiodącą firmą w produkcji wyrobów metalowych, która z pasją i zaangażowaniem realizuje najbardziej wymagające projekty.
Danex to firma, która rewolucjonizuje sposób, w jaki wykorzystujemy przestrzeń wokół nas dzięki innowacyjnym konstrukcjom aluminiowym.
Wypożyczalnia sprzętu budowlanego do prac ziemnych na terenie limanowej to świetna oferta dla wielu firm budowlanych, które nie potrzebują swojego sprzetu lub dla osób prywatnych chcących zmodernicować ogród, posesje i wiele innych.