PrzepisyNaCiasta.pl - Indeks Firm iPartner24

PrzepisyNaCiasta.pl

Dane adresowe:

Fabryczna 5,
00-446 Warszawa
mazowieckie

Dane kontaktowe:

delektujemy@delektujemy.pl
544126000

Dane firmy:

PrzepisyNaCiasta.pl
NIP: 5211501724
REGON: 012272090

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Fabryczna 5, Warszawa, Polska

Opis firmy PrzepisyNaCiasta.pl

Od czasu do czasu każdy ma ochotę zjeść coś słodkiego i wyjątkowo pysznego. W takich chwilach nie warto jednak sięgać po gotowe przysmaki występujące w sklepach, które nie mają w sobie żadnych właściwości odżywczych. Lepiej poznać wspaniałe przepisy na ciasta, występujące na stronie przepisynaciaswta.pl, by z ich pomocą samodzielnie wyczarować rewelacyjne przysmaki. Te przygotowane w oparciu o pomysły prezentowane przez stronę będą zarówno wartościowe, jak i bardzo smaczne. Każdy oczaruje nimi swoją rodzinę i bliskich, podając je im podczas spotkań towarzyskich.

Oferta firmy

Wypieki wykonane przez PrzepisyNaCiasta na bazie wysokiej jakości składników są idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących zdrowy styl życia. Zachęcamy do spróbowania przepisów na:
-babeczki i ciasteczka
-desery
-drożdżowe wypieki
-musy owocowo-warzywne


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Uwielbiasz włoski smaki i włoską kuchnię? Marzy Ci się prawdziwy włoski posiłek? A może to prawdziwa włoska pizza zielona góra jest tym, czego byś zjadł? Świetnie się składa, ponieważ włoska restauracja zielona góra specjalizuje się we włoskiej pizzy i jest w stanie ją dla Ciebie przygotować.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo słomki papierowe, które przeżywają aktualnie renesans po tym, gdy w latach 60-tych zostały zastąpione przez słomki plastikowe.