Przepisy Sezonowe - Indeks Firm iPartner24

Przepisy Sezonowe

Dane adresowe:

Fabryczna 5,
00-446 Warszawa
mazowieckie

Dane kontaktowe:

delektujemy@delektujemy.pl
544126000

Dane firmy:

Przepisy Sezonowe
NIP: 5211501724
REGON: 012272090

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Fabryczna 5, Warszawa, Polska

Opis firmy Przepisy Sezonowe

Miłość do gotowania, do spędzania czasu w kuchni była we mnie od bardzo dawna. Jak byłam małym dzieckiem, uwielbiałam spędzać czas w kuchni i przyglądać się jak powstają najróżniejsze potrawy. Z czasem pomagałam je tworzyć, aż w końcu sama zaczęłam gotować i tworzyć naprawdę smakowite dania. Dlatego postanowiłam stworzyć mój blog, gdzie skupiłam dla Was najlepsze przepisy kulinarne na sezonowe produkty. Warto wiedzieć, co w danym miesiącu kupić, aby mieć pewność, że jest świeże i smakowite. Dzięki mojej stronie na pewno Wam się to uda. Zapraszam do lektury.

Oferta firmy

Przepisy Sezonowe przedstawiają Wam miesięczne zestawienie gotowych przepisów z wykorzystaniem:
-agrestu
-truskawek
-dyń
-buraków
oraz wielu innych.
Każdy przepis uwzględnia produkty sezonowe z największą dawką witamin.
Zapraszamy!


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Uwielbiasz włoski smaki i włoską kuchnię? Marzy Ci się prawdziwy włoski posiłek? A może to prawdziwa włoska pizza zielona góra jest tym, czego byś zjadł? Świetnie się składa, ponieważ włoska restauracja zielona góra specjalizuje się we włoskiej pizzy i jest w stanie ją dla Ciebie przygotować.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo słomki papierowe, które przeżywają aktualnie renesans po tym, gdy w latach 60-tych zostały zastąpione przez słomki plastikowe.