Merryden Investments Sp. z o.o. - Indeks Firm iPartner24

Merryden Investments Sp. z o.o.

Dane adresowe:

PAŃSKA 96/68,
00-837 Warszawa
mazowieckie

Dane kontaktowe:

Obsługa Klienta
info@vilpark.pl
(69) 566 08 60

Dane firmy:

Merryden Investments Sp. z o.o.
NIP: 5272694841
REGON: 146703748

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy Merryden Investments Sp. z o.o.

Jeśli marzysz o działce niedaleko lasu, to właśnie ją znalazłeś. VILPARK to inwestycja nad morzem, która spełnia marzenia i pozwala zatopić się w ciszy, spokoju oraz naturze. Za atrakcyjną cenę możesz nabyć działkę budowlaną nad morzem o wielkości nawet 1100 m2. W zależności od własnych potrzeb możesz skorzystać z gotowych domów lub wykończenia pod klucz. W efekcie zamieszkasz w VILPARK, odetchniesz od zgiełku miasta, zrelaksujesz się na łonie natury i spędzisz niezapomniane chwile swojego życia. Zobacz, jakie działki czekają na Ciebie w VILPARK!

Oferta firmy

W ofercie firmy Merryden Investments Sp. z o.o. znaleźć można:
- Działki Kołobrzeg,
- Działki nad morzem,
- Działka rekreacyjna nad morzem,
- Działki budowlane nad morzem,
- Działki niedaleko lasu.

Ze szczegółami oferty firmy Merryden Investments Sp. z o.o. zapoznać się można na witrynie www https://vilpark.pl


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Budując dom chcemy, aby był on jak najbardziej nowoczesny, posiadał nowoczesne rozwiązania, które umożliwią nam jak najtańszą jego eksploatację.
Skand House to producent domów z drewna, które wyróżniają się energooszczędnością, wysoką jakością wykonania oraz budową w zgodzie z naturalnym środowiskiem.
Szukasz kogoś, kto podejmie się remontu w zakresie naprawy i uszczelnienia budynku? A może to hydroizolacja ścian fundamentowych nowego budynku Cię interesuje? Nie wiesz jednak, kto może zapewnić Ci odpowiednie wsparcie? Koniecznie sprawdź naszą firmę! Specjalizujemy się w różnego typu robotach remontowych.