Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Wyląg spółka partnerska

Dane adresowe:

Łowiecka 17E,
43-200 Pszczyna
śląskie

Dane kontaktowe:

janusz.wylag@kancelaria-wylag.com
795 016 884

Dane firmy:

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Wyląg spółka partnerska
NIP: 6452536914
REGON: 243168903

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Łowiecka 17E, Pszczyna, Polska

Opis firmy Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Wyląg spółka partnerska

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Wyląg spółka partnerska to ceniona kancelaria adwokacka, której celem jest świadczenie profesjonalnych usług prawnych. Nasz zespół składa się z doświadczonych adwokatów i radców prawnych, specjalizujących się w prawie cywilnym, rodzinnym, spadkowym, karnym, gospodarczym, handlowym oraz w prawie pracy i ubezpieczeń społecznych. Pomagamy przedsiębiorcom w zakresie prawa zamówień publicznych, przekształceń, fuzji i przejęć, audytów oraz windykacji należności. Nasza kancelaria zajmuje się również sprawami rozwodowymi, alimentacyjnymi, dotyczącymi separacji i podziału majątku, a także sprawami o zapłatę, ochronę dóbr osobistych, zasiedzenie i ochronę posiadania. Nasi prawnicy zapewniają wsparcie w postępowaniach gospodarczych, nakazowych i upominawczych oraz przeprowadzają kompleksowe audyty prawne, dbając o pełne zabezpieczenie interesów prawnych naszych klientów.

Oferta firmy

1. Prawo Spadkowe:
- Porady dotyczące dziedziczenia
- Sporządzanie i realizacja testamentów
- Mediacje i spory spadkowe

2. Prawo Karne:
- Obrona oskarżonych w sprawach karnych
- Reprezentowanie ofiar przestępstw


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Kancelaria Adwokatów LIPIŃSKI & WALCZAK wyróżnia się na rynku dzięki swojemu międzynarodowemu podejściu do prawa karnego i gospodarczego, co czyni ją idealnym partnerem dla firm operujących zarówno lokalnie, jak i na arenie międzynarodowej.
W Kancelarii Adwokackiej Adwokat Oskar Skoczylas stawiamy na wysoką jakość obsługi prawno-karnej, której fundamentem jest głęboka wiedza prawnicza i praktyczne doświadczenie.
W Kancelarii Adwokackiej Magdaleny Bielonko-Kierasińskiej w Białymstoku, nasi prawnicy to nie tylko specjaliści w swoich dziedzinach, ale także partnerzy gotowi wesprzeć w najtrudniejszych chwilach.