GrupaM40.pl sp. z o.o.

Dane adresowe:

ul. Grunwaldzka 519E/12,
62-064 Plewiska
wielkopolskie

Dane kontaktowe:

grupam40@interia.pl
514 082 939
514 082 939

Dane firmy:

GrupaM40.pl sp. z o.o.
NIP: 7792433912
REGON: 362293639

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

ul. Grunwaldzka 519E/12, Plewiska, Polska

Opis firmy GrupaM40.pl sp. z o.o.

Grupa M40 to przedsiębiorstwo zajmująca się szeroko pojętym marketingiem internetowym. Swoją działalność skupia w pierwszej kolejności na zagadnieniach związanych z SEO. W ofercie firmy znajdą Państwo szereg ciekawych usług, które przyczynią się do tego, że strona internetowa Państwa firmy będzie osiągała najlepsze wyniki w wyszukiwarkach. To sprawi, że użytkownicy szybciej trafią na Państwa firmę. Atrakcyjnie zbudowana witryna, to tylko cześć planu, jaki trzeba wykonać, żeby to osiągnąć. Optymalizacja kodu strony i odpowiedni dobór fraz kluczowych to podstawowe kwestie, jeżeli chodzi o pozycjonowanie. Specjaliści pracujący w agencji wybiorą najlepszą strategię, która może bezpośrednio przyczynić się do wzrostu wyników sprzedażowych i lepszej rozpoznawalności marki. Dodatkowo, w ofercie Grupy M40 znajduje się też budowanie sklepów internetowych i stron internetowych, kampanie linków sponsorowanych, prowadzenie działań mediów społecznościowych. Firma cieszy się dobrą opinią wśród klientów i ma na swoim koncie sporo sukcesów związanych z pozycjami w wyszukiwarkach internetowych. Grupa M40 znajduje się w Plewiskach przy ulicy Grunwaldzkiej 519E/12. Zapraszamy do odwiedzin naszej strony www.grupam40.pl i kontaktu pod numerem 512911109.

Oferta firmy

• E-marketing
• Tworzenie stron internetowych
• Pozycjonowanie stron internetowych
• Social Media
• Re-marketing
• Kampanie AdWords
• Content Marketing


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Doświadczona agencja marketingowa trudni się promocją setek witryn swoich klientów, w ten sposób żeby były one na początkowych pozycjach w wyszukiwarce Google.
Mauer Media to agencja SEO zajmująca się prowadzeniem kampanii Google Ads, pozycjonowaniem w Google oraz obsługą social mediów.
Nebuso to optymalizacja WordPress na poziomie, jakiego do tej pory nie znałeś.