Gabriella - Shops Sebastian Krajda

Dane adresowe:

ul. Brukowa 13,
91-341 Łódź
łódzkie

Dane kontaktowe:

sklep@gabriella.pl
537-515-150

Dane firmy:

Gabriella - Shops Sebastian Krajda
NIP: 9471981367
REGON: 101456868

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

ul. Brukowa 13, Łódź, Polska

Opis firmy Gabriella - Shops Sebastian Krajda

Firma Gabriella.pl to wyjątkowy i niepowtarzalny podmiot gospodarczy. Jego wyjątkowość nie wynika jednak z bardzo dużych zysków, czy też z rosnących aktywów, a z ciekawego sposobu prowadzenia działalności. Jest to firma, którą można uznać za standardowy przykład pracowitości, dążenia do celu i chęci rozwoju. Dzięki tym cechom odniosła i odnosi ona coraz więcej sukcesów, stale wzbogacając swój asortyment i docierając do rosnącej liczby klientów. Przełomowym dla firmy okresem był rok 2010. To właśnie wtedy firma ta zaczęła korzystać z nowych rozwiązań technologicznych. Efekty przyszły same. Już po kilku latach wypuszczała ona coraz to ciekawsze projekty nie tylko samych pończoch i rajstop, ale też wielu innych produktów, których cel tworzenia był zawsze taki sam: komfort klientek. To dla nich powstawały nowe, oddychające materiały, intrygujące wzory rajstop, a także inne, często bardzo zaskakujące projekty. Wystarczy wejść na stronę Gabriella.pl, by zaznajomić się choć z częścią z nich. Nic więc dziwnego, że wiele klientek uważa tą firmę za ciekawą alternatywę wobec innych podmiotów, które serwują im wciąż te same, powtarzalne rozwiązania. Nadszedł czas, by inaczej spojrzeć na to, co mogą dać rajstopy i pończochy. Dzięki Gabriella.pl stały się one nie tylko wyrazem piękna, ale też maksymalnego komfortu i dopasowania. A jeśli weźmie się tu pod uwagę również szereg innych produktów z tej branży, to otrzyma się przepis na bieliźniarską firmę idealną.

Oferta firmy

Oferta firmy Gabriella już dawno wyszła poza ramy zwykłych pończoch i rajstop. Marka ta specjalizuje się bowiem m.in. w produkcji i dystrybucji:
- podkolanówek,
- skarpet,
- legginsów.
Mało tego! W jej ofercie pojawiło się np. kilka wzorów rajstop dla dzieci, które będą idealną ozdobą na różnego rodzaju szkolne i przedszkolne uroczystości. W ofercie firmy nie mogło oczywiście zabraknąć bardziej wysublimowanych rozwiązań, wprowadzonych m.in. z myślą o osobach dorosłych. Czymś takim jest bogata kolekcja pończoch i rajstop o wymiarze erotycznym, których kształt i forma z pewnością rozbudzi atmosferę w sypialni. Warto też podkreślić, że firma ta ma do zaoferowania również ciekawe kolekcje tematyczne. Jedną z nich jest rozbudowana linia "rajtuz", których wzornictwo odnosi się do zabudowy wielu polskich miast. Na koniec warto też dodać, że Gabriella.pl ma też swoją ofertę dla pań o znacznie pulchniejszych kształtach. Jednym słowem - marka ta ma w swej ofercie rozwiązania, które wpadną w oko każdej pani.

Firmy pokrewne w bazie

/ pończochy /


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

W Vileness oferujemy ogrom dodatków i akcesoriów dla pań i przede wszystkim skupiamy się na biżuterii damskiej.
W ramach naszej strony internetowej obcasy.
Szukasz strony, na której można znaleźć porady dla kobiet? Tak się składa, że Twoje poszukiwania można uznać za zakończone — lubin.