Epitafium-przewozy.pl - Indeks Firm iPartner24

Epitafium-przewozy.pl

Dane adresowe:

ul. Bochnaka 7,
30-698 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

biuro@epitafium-przewozy.pl
+48 12 452 31 10

Dane firmy:

Epitafium-przewozy.pl
NIP: 6793049693
REGON: 121399089

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

ul. Bochnaka 7, Kraków, Polska

Opis firmy Epitafium-przewozy.pl

Śmierć dla nikogo nie jest rzeczą przyjemną ani oczekiwaną. Zawsze budzi ona atmosferę zadumy oraz smutku. Dla rodziny zapewne tragedią będzie moment, kiedy ktoś z bliskich umrze za granica naszego kraju. Są to bowiem dodatkowe stresy związane z całą dokumentacją oraz ostatecznym sprowadzeniem zwłok z zagranicy. Tym wszystkim zajmie się uznana w Krakowie i okolicach firma Epitafium-przewozy. Naszym zadaniem jest dopełnienie wszelkich formalności z tym związanych, dzięki czemu rodzina nawet tego nie odczuje.

Oferta firmy

Krakowska firma Epitafium działa na rynku od 1992 roku, dzięki czemu przez ten czas zdążyła zaskarbić sobie zaufanie wśród wszystkich klientów. Zapraszamy do kontaktu!


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Jeżeli szukasz sprawdzonej i rzetelnej firmy transportowej świadczącej usługi przewozu osób pomiędzy Polską a Niemcami, to już teraz odwiedź stronę internetową busy-polska-niemcy.
Na stronie internetowej robi-trans.
Jeżeli pracujecie państwo w Niemczech i szukacie sprawdzonego przewoźnika, który bezpiecznie i w komfortowych warunkach zawiezie was do Niemiec – to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.