DA PIETRO ELŻBIETA NOWOSAD SPÓŁKA JAWNA

Dane adresowe:

Rynek Główny 19,
31-008 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

restauracja@dapietro.pl
12 422 32 79

Dane firmy:

DA PIETRO ELŻBIETA NOWOSAD SPÓŁKA JAWNA
NIP: 6762059526
REGON: 351468903

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Rynek Główny 19, Kraków, Polska

Opis firmy DA PIETRO ELŻBIETA NOWOSAD SPÓŁKA JAWNA

DaPietro to chyba najbardziej znana restauracja włoska w Krakowie. Usytuowana jest w samym centrum miasta, na Rynku Głównym 19. Jeśli zwiedzasz piękne miasto Kraków i poszukujesz wyśmienitego jedzenia, ta restauracja będzie idealna. Restauracja ta serwuje doskonałej jakości jedzenia, które doceniają wszyscy miłośnicy kuchni włoskiej. Na uwagę zasługują również wspaniałe wnętrza i wyjątkową atmosferę. Lokal ten, to doskonałe miejsce zarówno na spotkania ze znajomymi, rodzinny obiad czy firmowy bankiet. Restauracja DaPietro w Krakowie oferuje również catering. A jeśli chcesz sprawić komuś miłą niespodziankę, możesz u nas zakupić również bony upominkowe o rożnej wartości.

Oferta firmy

Krakowska restauracja Da Pietro prowadzona przez Elżbietę Nowsad znajduje się pod adresem: Rynek Główny 19, i oferuje swoim klientom szeroki wybór dań włoskich oraz wina, które pochodzi bezpośrednio z tego pięknego kraju.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Restauracja Goldwasser to wyjątkowa restauracja w Gdańsku, zlokalizowana nad piękną Motławą, w pobliżu historycznego Żurawia.
Restauracja Saska we Włocławku to miejsce, które zachwyca nie tylko wyjątkowym smakiem potraw, ale także atmosferą pełną elegancji i ciepła.
Witamy w "Pan Kotowski", gdzie ukraińska kuchnia spotyka się z serdeczną atmosferą.