Browar Prost Sp. j. Pachura Ryszard i Pachura Bożena

Dane adresowe:

Paprotna 4,
51-117 Wrocław
dolnośląskie

Dane kontaktowe:

Marcin Opyc
biuro@browarprost.pl
732 917 248
713210747

Dane firmy:

Browar Prost Sp. j. Pachura Ryszard i Pachura Bożena
NIP: 8951004266
REGON: 930426762

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 5 / 5

Paprotna 4, Wrocław, Polska

Opis firmy Browar Prost Sp. j. Pachura Ryszard i Pachura Bożena

Browar kraftowy i restauracja Prost we Wrocławiu zachęca do odwiedzin wszystkich miłośników piwa i smacznej, mięsnej kuchni. Browar restauracyjny Prost to bowiem nie tylko przestrzeń magazynowo-produkcyjna, ale i lokal, w który na miejscu można wypić piwo naszej marki czy zjeść obiad. W browarze nie brakuje mniejszych i większych sal i salek, co sprzyja organizacji przyjęć, eventów, imprez. Browar regionalny Prost z Wrocławia to laureat kilku nagród branżowych, prowadzący również dystrybucję swoich piw do specjalistycznych sklepów, restauracji, pubów, hoteli itd.

Oferta firmy

Ofertę browaru rzemieślniczego Prost tworzą przede wszystkim piwa i jedzenie, które oferowane jest na miejscu w lokalu we Wrocławiu. Browar kraftowy Prost skutecznie zwiększa zasięg dystrybucji, pozyskując nowych partnerów – odbiorców swojego piwa rzemieślniczego. Na miejscu możliwy jest zakup także wędzonek na zamówienie, bowiem browar rzemieślniczy Prost posiada własną wędzarnię. Ważną cechą oferty browaru i restauracji są usługi organizacji imprez mniejszych i większych, dla prywatnych potrzeb jak i biznesu.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Restauracja Goldwasser to wyjątkowa restauracja w Gdańsku, zlokalizowana nad piękną Motławą, w pobliżu historycznego Żurawia.
Restauracja Saska we Włocławku to miejsce, które zachwyca nie tylko wyjątkowym smakiem potraw, ale także atmosferą pełną elegancji i ciepła.
Witamy w "Pan Kotowski", gdzie ukraińska kuchnia spotyka się z serdeczną atmosferą.