Zdrowotel - Indeks Firm iPartner24

Zdrowotel

Dane adresowe:

Nadmorska 15,
84-360 Łeba
pomorskie

Dane kontaktowe:

Obsługa Klienta
info@zdrowotel.pl
509 667 369

Dane firmy:

Zdrowotel
NIP: 8411719731
REGON: 366038051

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy Zdrowotel

Interesuje Cię wypoczynek i zastanawiasz się nad tym, jaki kierunek będzie odpowiedni? Jeżeli tak, dobrym rozwiązaniem są Łeba wczasy. Co do konkretnej oferty, warto sprawdzić, co proponuje Zdrowotel. Zastanawiasz się nad tym, co można powiedzieć na temat naszej oferty? Być może myślisz, że proponujemy Ci hotel, ale rzeczywistość przedstawia się nieco inaczej. Zdrowotel to coś więcej niż hotel.
Jeżeli chodzi o szczegóły, najlepszym rozwiązaniem jest szczegółowe (i jak najszybsze) zapoznanie się ze stroną działalności.

Oferta firmy

Firma Zdrowotel Sp. z o.o. oferuje:
wypoczynek nad morzem
turnusy rehabilitacyjne nad morzem
turnusy dla seniorów
turnusy pfron nad morzem

Informacje o ofercie firmy Zdrowotel Sp. z o.o. oraz dane do kontaktu znajdują się pod adresem www http://www.zdrowotel.pl/


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Zastanawiasz się, czym mogą Cię zaskoczyć wczasy nad morzem? Jeśli dotychczas utożsamiałeś wakacje nad Bałtykiem jedynie z leżeniem na plaży od rana do wieczora, wejdź na stronę internetową noclegi-dabki.
Pobyt w Willi Magiera jest gwarancją niezapomnianego urlopu.
Hotel Kopieniec, znajdujący się nieopodal Zakopanego, zaprasza! Posiadamy wspaniałą ofertę dla osób, które wymagają rehabilitacji, bądź chcą odprężyć się w strefie SPA.