vectussopot.pl - Ideks Firm iPartner24

vectussopot.pl

Dane adresowe:

Haffnera 6,
81-717 Sopot
pomorskie

Dane kontaktowe:

Obsługa Klienta
vectussopot@pocztadlafirm.pl
791 600 607

Dane firmy:

vectussopot.pl
NIP: 9571082510
REGON: 363253352

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy vectussopot.pl

W gabinecie Vectus Sopot oferujemy zabiegi laserowej depilacji, która pozwala na skuteczne usuwanie zbędnego owłosienia. Jednocześnie w naszym gabinecie stosujemy zaawansowane technologicznie i innowacyjne urządzenia laserowe od producentów uznanych na świecie, co pozwala na zapewnienie skutecznego wykonania zabiegów. urządzenia laserowe pozwalają również na wykonywanie pomiarów poziomu melaniny w skórze, co pozwala na indywidualne dopasowanie zabiegów do potrzeb pacjentów. Zabiegi wykonywane są szybko i bezpiecznie.

Oferta firmy

Firma Depilacja laserowa Vectus Sopot ma w ofercie:
- depilacja laserowa

Z dokładniejszą ofertą firmy Depilacja laserowa Vectus Sopot zapoznać się można na witrynie http://vectussopot.pl/


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Nasze Centrum Makijażu Permanentnego Strefa Piękna w Gliwicach jest wyjątkowym miejscem dla kobiet szukających dla siebie profesjonalnych zabiegów makijażu.
Sekrety Piękna to nowoczesna, świetnie wyposażona klinika medycyny estetycznej, która jest w stanie zmienić nie tylko Państwa wygląd zewnętrzny, ale również poprawić samopoczucie i samoocenę.
Beauty Factory – Fabryka Urody to wyjątkowy salon urody, który powstał z myślą o klientach, którzy cenią sobie najwyższy poziom usług, fachowość i profesjonalizm, jak i również bezpieczne warunki higieniczne.