vectusgdynia.pl - Ideks Firm iPartner24

vectusgdynia.pl

Dane adresowe:

Powstania Styczniowego 22/2a,
81-519 Gdynia
pomorskie

Dane kontaktowe:

Obsługa Klienta
vectusgdynia@pocztadlafirm.pl
791 600 607

Dane firmy:

vectusgdynia.pl
NIP: 9571082510
REGON: 363253352

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy vectusgdynia.pl

W Vectus Gdynia zapewniamy zabiegi trwałego usuwania owłosienia z wykorzystaniem nowoczesnych laserów. Pochodzące od renomowanych producentów urządzenia laserowe pozwalają na wykonanie depilacji w sposób zarówno szybki jak też bezpieczny. Jednocześnie klientom oferujemy konsultacje dermatologiczne, które pozwalają na zapewnienie bezpiecznego realizowania zabiegów. Innowacyjne urządzenia laserowe pozwalają również na wykonanie pomiarów melaniny w skórze co pozwala na skuteczniejsze usuwania zbędnego owłosienia.

Oferta firmy

W ofercie firmy Vectus Gdynia Depilacja Laserowa znajduje się:
- depilacja laserowa

Z dokładniejszą ofertą firmy Vectus Gdynia Depilacja Laserowa można się zapoznać na witrynie www http://vectusgdynia.pl/


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Nasze Centrum Makijażu Permanentnego Strefa Piękna w Gliwicach jest wyjątkowym miejscem dla kobiet szukających dla siebie profesjonalnych zabiegów makijażu.
Sekrety Piękna to nowoczesna, świetnie wyposażona klinika medycyny estetycznej, która jest w stanie zmienić nie tylko Państwa wygląd zewnętrzny, ale również poprawić samopoczucie i samoocenę.
Beauty Factory – Fabryka Urody to wyjątkowy salon urody, który powstał z myślą o klientach, którzy cenią sobie najwyższy poziom usług, fachowość i profesjonalizm, jak i również bezpieczne warunki higieniczne.