spectrumart.pl - Indeks Firm iPartner24

spectrumart.pl

Dane adresowe:

Powstania Wielkopolskiego 107,
81-470 Gdynia
pomorskie

Dane kontaktowe:

Obsługa Klienta
biuro@spectrumart.pl
785 145 888
(58) 350 06 26

Dane firmy:

spectrumart.pl
NIP: 5862250884
REGON: 221997700

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy spectrumart.pl

Działamy na rynku realizowania projektowania wnętrz zarówno w postaci wnętrz domów czy mieszkań. Nasza firma posiada również doświadczenie na rynku realizowania aranżowania wnętrz komercyjnych, gdzie zapewniamy wykorzystanie najnowszych trendów w ramach wykończenia wnętrza a także wyposażenia wnętrz. Jednocześnie w naszej firmie zapewniamy projekty realizowane zgodnie z najnowszymi trendami a także przy wykorzystaniu również funkcjonalnych rozwiązań, które pozwalają na przygotowanie wygodnych w użytkowaniu wnętrz.

Oferta firmy

W ofercie firmy SpectrumART znaleźć można na przykład:
- projekt i wizualizacja 3D pomieszczeń mieszkalnych
- projekt całego wnętrza mieszkania lub domu

Z większą ilością informacji na temat oferty firmy SpectrumART zaznajomić się można na witrynie http://www.spectrumart.pl/


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Jeżeli szukasz najlepszej jakości płytek ceramicznych, cenisz sobie nowoczesne wzornictwo i styl to na pewno zainteresuje Cie propozycja jednego z czołowych producentów płytek ceramicznych którym jest na pewno Tubądzin.
Na gdańskim rynku w roku 2014 pojawiło się nowe studio projektowe 4Rooms.
Marzą Wam się proste ale zadbane wnętrza? Chcecie aby profesjonalista zaprojektował Wam dom? Zapraszam Państwa w takim razie do projektant wnętrz Marii Podobińskiej-Tuleji z Krakowa.