Indeks Firm iPartner24

Oprogramowanie

Versum Sp. z o.o.

Zarządzasz swoim gabinetem SPA czy salonem fryzjerskim? Myślisz o tym bo coś zmienić tak by Twoja placówka działała bardziej wydajnie? W takim razie zapoznaj się z możliwościami jakie da Ci wdrożenie naszego oprogramowania o nazwie Versum.(...)

Astrofox Sp. z.o.o

W naszej firmie jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom profesjonalne oraz nowoczesne programy, które mogą być użytkowane w firmach w celu między innymi obsługiwania faktur. Jednocześnie w naszej firmie jesteśmy w stanie zapewnić progra(...)

Hogart Sp. z o.o.

W naszej firmie Hogart Business Applications od lat zapewniamy przedsiębiorstwom kompleksową informatyzację. Polega ona na dostarczaniu właściwego oprogramowania, jego wdrożeniu, pełnej integracji oraz migracji danych. Zajmujemy się przy tym (...)

Data Analytics

W ofercie firmy Data Analytics szeroki zakres działań związanych z nowoczesną aplikacją Tableau. Z naszej strony organizacja szkoleń, kursów, wdrożenia aplikacji do firmy, monitoring podczas samodzielnego wdrażania i ewentualna pomoc. Aplika(...)

DataConsult

Rozglądasz się za kompleksowymi systemami informatycznymi skierowanymi do przedsiębiorców? Jeśli tak, może zakończysz poszukiwania i zdecydujesz się na pomoc świadczoną przez firmę DataConsult? Warto od razu podkreślić, że z oferty mog(...)